Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Анонси / Новини / У ЗНУ триває робота в рамках міжнародної програми академічних обмінів імені Фулбрайта

У ЗНУ триває робота в рамках міжнародної програми академічних обмінів імені Фулбрайта

20.09.2022 10:45

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) інформують, що до 1 листопада триває прийом заявок для участі в програмі «FULBRIGHT RESEARCH AND DEVELOPMENT PROGRAM (FRDP): Проведення досліджень в університетах США» тривалістю від шести до дев’яти місяців.

 

У конкурсі можуть брати участь особи віком до 45 років з дворічним професійним досвідом: викладачі/викладачки; аспіранти/аспірантки та дослідники/дослідниці, які ще не мають наукового ступеня; кандидати/кандидатки наук; адміністрація закладів освіти; співробітники/співробітниці науково-дослідних установ; журналісти; фахівці/фахівчині з бібліотечної, музейної та архівної справи, галузі управління культурою, громадських організацій. Детальніше про умови участі – за лінком:

https://fulbright.org.ua/uk/fulbright-research-and-development-program/

Українське громадянство та проживання в Україні на час проведення конкурсу залишається однією з важливих умов участі в програмі. Однак, з огляду на те, що багато потенційних кандидатів/кандидаток знаходяться зараз не в Україні, Офіс Програми імені Фулбрайта у 2022 році прийматиме документи від конкурсантів, які перебувають в Україні, а також тих громадян України, які після 24 лютого вимушено залишили країну через війну.

У вересні та жовтні Офіс Програми ім. Фулбрайта разом зі стипендіатами програми «Fulbright Research and Development Program (FRDP)» проводитиме консультації для потенційних конкурсантів. Зустрічі відбуватимуться по четвергах: 22, 29 вересня та 6, 20, 27 жовтня. Під час них можна дізнатися про умови участі в конкурсі на здобуття фулбрайтівських стипендій для проведення досліджень в університетах, дослідницьких центрах й культурних установах США, вимоги до заявників, оформлення документів і перебіг конкурсного добору. Презентації відбуватимуться на платформі ZOOM. Зареєстровані учасники/учасниці отримають повідомлення про деталі участі на електронну адресу, вказану в реєстраційній формі, за годину до початку зустрічі.

Реєстрація за лінком:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdgIirnCY386vGri_OCYm-WYdOGHVT6l5BN4ywyVUcSj6RF2w/viewform

Інформацію можна буде також знайти на фейсбук-сторінці Програми ім. Фулбрайта:

https://www.facebook.com/Fulbright.Ukraine