Анонси / Новини / Центр інтенсивного вивчення іноземних мов запрошує всіх охочих до навчання та вдосконалення знань

20.09.2022 13:49

В усі часи серед пріоритетів Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) – не лише створення всіх умов для здобуття освіти європейської якості, а й забезпечення можливості для отримання додаткових освітніх послуг. На сьогодні у виші діє центр інтенсивного вивчення іноземних мов, на базі якого можна розвинути комунікативні навички й отримати необхідні для навчання й роботи знання.

Центр пропонує скористатися мовними програмами 6 рівнів, згідно із Загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти:

1. Starter А1 (початковий)

2. Elementary А2 (елементарний)

3. Pre-intermediate В1 (нижче середнього)

4. Intermediate В1+ (середній)

5. Upper-intermediate В2 (вище середнього)

6. Advanced С1 (просунутий).

Мови: англійська, іспанська, польська, німецька, французька, англійська за програмою «Мовна підготовка для викладачів», підготовка для вступу до магістратури.

Перед початком занять проходить безкоштовне попереднє тестування.

Тривалість навчання:

- 3,5 міс. – 120 академічних годин (стандартний курс);

- 2,5 міс. – 80 академічних годин (короткотерміновий курс).

Режим занять: 2 рази на тиждень, по 4 академічні години, переважно ввечері з 18:00 до 20:40. Ціни нижче ніж у місті.

Питання та запис на курси:

(066) 290-56-21 – Варвара Петросова, керівниця центру інтенсивного вивчення іноземних мов.

Сайт підрозділу: http://sites.znu.edu.ua/child-advance/