Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті менеджменту перший курс розпочав навчальний рік

На факультеті менеджменту перший курс розпочав навчальний рік

На факультеті менеджменту перший курс розпочав навчальний рік
21.09.2022 10:15 Все Головні новини Факультети Менеджменту ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет менеджменту освітній процес свято консультація адаптація першокурсників

Дев’ятнадцятого вересня в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University), на факультеті менеджменту, відбулася змішана, offline та online, зустріч колективу із 1 курсом.

Відкриваючи зібрання, декан факультету Ірина Шавкун привітала присутніх із початком навчального року та зазначила, що бачить перед собою молоді, розумні, красиві обличчя майбутніх менеджерів і менеджерок. Ірина Григорівна підкреслила, що саме цей набір став для факультету ювілейним –тридцятим і що «ми з вами пишемо історію разом». Вона надала для привітання слово першому проректору ЗНУ Олександру Бондарю. Своєю чергою, Олександр Григорович зазначив, що таких зустрічей очікував не тільки факультет менеджменту, але й уся університетська громада, тому що вступна кампанія-2022 для всіх була дуже незвичною, складною. «Йдеться не про суто академічні речі, пролонговані терміни, а про те, що наше життя, ваш вступ опалені війною. І величезні, незвичні випробування, які випали на долю всіх, ми витримаємо із честю, буде перемога. А ваш фронт – це зараз академічна студентська лава, – підкреслив перший проректор. – На факультеті менеджменту всі спеціальності цікаві, креативні, продуктивні. І який би фах ви не здобули, він буде дуже потрібний громаді та державі».

Продовжуючи свою розповідь, декан підкреслила, що вибір для навчання факультету менеджменту – це вибір розумних людей, а побачивши серед гостей батьків, подякувала їм за такий правильний вибір, який вони допомогли зробити дітям. Розповіла Ірина Шавкун і про інфраструктуру університету, факультету. Вона представила завідувача кафедри бізнес-адміністрування та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Даміра Бікулова; завідувачку кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики Тетяну Павлюк, а також завідувачку кафедри ділової комунікації Яну Дибчинську. Вони запросили присутніх на екскурсії кафедральними аудиторіями та до подальшого спілкування з кураторами й кураторками й одногрупницями й одногрупниками.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини