Анонси / Новини / ЗНУ пропонує приєднатися до Програми віртуального студентського обміну від Міжнародного університету Малайзії

22.09.2022 15:09

Партнер Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) – Міжнародний університет Малайзії INTI – пропонує взяти участь у Програмі віртуального студентського обміну в жовтні 2022 року. Програма спрямована на розширення міжнародного світогляду студентства, вивчення культурного розмаїття, тенденцій розвитку та нових можливостей стратегічних країн «Поясу одного шляху», а також на допомогу щодо вдосконалення особистісних й професійних навичок.

Програма включає такі курси/воркшопи:

- Creative Workshop on Effective E-Poster Design (For Beginners);

- Solving Route Optimization Problem with Artificial Intelligence;

- Construction Engineering;

- Risk Management Plan in Construction Project;

- Growth of plants using an online L system;

- Exercise and Its Benefits;

- Contemporary Malay and Indian Dance

Мова навчання – англійська.

Реєстрацію на програму вже відкрито.

Реєстраційний внесок становить 50 доларів США.

Церемонія відкриття відбудеться 4 жовтня 2022 року (вівторок) з 19:30 до 21:30 (за малайзійським часом).

Заняття розпочнуться 5 жовтня 2022 року (середа) з 19:30 до 21:30 (за малайзійським часом).

У випадку зацікавленості в участі зверніться до заступника/заступниці декана з міжнародної діяльності вашого факультету або до відділу міжнародних зв’язків не пізніше ніж 28 вересня 2022 р.

INTI_Mobility_Programme_Proposal__October_2022_.pdf