Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Волонтерський центр ЗНУ допомагає ЗСУ

Волонтерський центр ЗНУ допомагає ЗСУ

Волонтерський центр ЗНУ допомагає ЗСУ
23.09.2022 11:09 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет волонтерський центр підтримка армії збір коштів благодійна акція

У волонтерському центрі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) серед найважливіших векторів діяльності – всестороння підтримка ЗСУ. Задля того, щоб забезпечити їх усім необхідним, а також порадувати смачними подарунками, волонтери вишу об’єднують свої зусилля з іншими благодійними фондами.

 

Так, нещодавно волонтерський центр вишу отримав від Громадська спільнота волонтерів «Бункер С» (Тернопіль) за сприяння викладачів і викладачок ЗНУ Наталії Торкут, Наталії Воронової та Валерія Горбаня 190 кг борошна. А партнер волонтерства ЗНУ – БФ «Ukraine in the heart» в особі Олега Панченка й Анни Васильєвої та Лариси Новосад (пекарська й кондитерська галузі), зробили з цих запасів багато смачної солодкої випічки. Смаколики вже відправлені на передову, де їх передали українським захисникам/захисницям зі словами щирої вдячності за їхній щоденні подвиги є. Волонтерство ЗНУ, зокрема з благодійного фонду «Молодь майбутнього», що діє на його базі, щиро подякували усім небайдужим, які їх підтримують їм у прагненні допомогти військовослужбовцям/військовослужбовицям України.

Також вони нагадують, що зараз тривають збори на пікап для ЗСУ, який дуже потрібний нашим на полі бою. Приєднатися до збору коштів можна, перевівши донат за реквізитами:

БФ «Молодь Майбутнього»

IBAN UA143133990000026000040202418

Код 44902993

АТ КБ «ПриватБанк»

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини