Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ гідно представили на чемпіонаті України з важкої атлетики

ЗНУ гідно представили на чемпіонаті України з важкої атлетики

ЗНУ гідно представили на чемпіонаті України з важкої атлетики
26.09.2022 09:24 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я туризму спорт чемпіонат України важка атлетика перемога

Нещодавно в м. Хмельницькому завершився чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. За його результатами збірна команда Запорізької області посіла 3 місце в командному заліку. До такого вагомого результату доклав зусилля й Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University). Він приніс чимало медалей до командної скарбнички.

 

Спортсменка ЗНУ Анастасія Манєвська виборола три срібні нагороди, а вихованці вишу Олег Ганзенко – золоту медаль та дві срібні, а Дмитро Вороновський – срібну медаль. Крім того, інші представники запорізької збірної теж мають вагомі результати: Костянтин Рева – дві бронзові нагороди та срібну медаль, а Богдан Тараненко – срібну медаль і дві золоті медалі.

Підготували переможних запорізьких спортсменів/спортсменок заслужені тренери України Олександр Слободянюк, Олександр Савон, Анатолій Орлов та Олена Зінов’єва-Орлова. Організатори заходу – Міністерство молоді та спорту України спільно з Федерацію важкої атлетики України – наголосили на важливості цього чемпіонату, адже наша країна мужньо бориться проти рф на всіх фронтах. Вони зазначили, що здобутки на спортивних аренах – це теж фронт, який показує, що ми – Україна, і тут теж готові до перемоги.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини