Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ ознайомились із викликами й проблемами воєнної журналістики

У ЗНУ ознайомились із викликами й проблемами воєнної журналістики

У ЗНУ ознайомились із викликами й проблемами воєнної журналістики
26.09.2022 13:04 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет журналістики освітній процес наукова діяльність засідання круглий стіл війна журналістика Запоріжжя

Днями на факультеті журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) організували засідання круглого столу «Журналістика Запоріжжя в період війни: відповідь на виклики, ефективність, проблеми».

 

Цей актуальний захід провела Національна спілка журналістів України. Зустріч відбувалась в офлайні, але всі охочі могли долучитись через Zoom. Присутні спілкувалися з представниками/представницями газет, які продовжують свою діяльність в умовах війни із Запоріжжя, Мелітополя, Оріхова, Маріуполя й Ізюма. Під час засідання обговорювали такі теми, як робота газетної редакції в умовах окупації, важливість ЗМІ у воєнний час, шляхи інформування населення на окупованих територіях і головні завдання журналістики під час воєнних дій. Факультет журналістики ЗНУ подякував Національній спілці журналістів/журналісток України (НСЖУ) за запрошення на цей важливий і корисний для освіти захід.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини