Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулася атестація за освітньо-науковою програмою PhD 035 «Філологія»

У ЗНУ відбулася атестація за освітньо-науковою програмою PhD 035 «Філологія»

У ЗНУ відбулася атестація за освітньо-науковою програмою PhD 035 «Філологія»
26.09.2022 14:46 Все Головні новини Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет іноземної філології філологічний факультет відділ аспірантури і докторантури атестація аспіранти

За традицією, затвердженою нормативами МОН України та Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти, встановленою навчальними планами майбутніх науковців/науковиць, вересень – місяць атестацій. Не стали винятком і аспіранти/аспірантки ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), котрі навчаються за освітньо-науковою програмою PhD 035 «Філологія». На обох факультетах – іноземної філології та філологічному – провели атестацію. Майбутні доктори/докторки філософії звітували про виконання навчального та наукового планів роботи, обговорили перспективи роботи над своїми науковими дослідженнями.

 

Тематика мовознавчих пошуків наших германісток – здебільшого лінгвостилістика (Анна Толматова, Маргарита Сєдакова, Оксана Соколова) та лінгвосеміотика (Ольга Мішукова). Славістичне крило майбутніх докторів/докторок філософії працює як у річищі мовознавства (ономастика – в Анастасії Ткаченко, синтаксис – у Вадима Молоцького й Оксани Колпакчі, лексикологія – в Іллі Бєя), так і в царині літературознавства (сучасний літературний процес – в Олени Ольшанської, Вікторії Орманжи, Марії Ленок, Іллі Менсітова). Особливу увагу на атестаційних засіданнях профільних кафедр приділили аспірантам/аспіранткам останнього – четвертого – року навчання. Дисертації майже у всіх перебувають на завершальних етапах, а аспірантка Марія Ленок уже подала свою роботу на обговорення, яке має відбутися в жовтні 2022 року. Тож ми з певністю можемо сказати: коло науковців-словесників Запорізького національного університету невдовзі поповниться шерегом потужних молодих дослідників/дослідниць, готових розвивати філологічну науку на найбільш актуальних її напрямах.

 

Факультет іноземної філології,

філологічний факультет

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

 

 

Схожі новини