Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПФК організували педагогічний стрім із нагоди Дня дошкілля

В ЕПФК організували педагогічний стрім із нагоди Дня дошкілля

В ЕПФК організували педагогічний стрім із нагоди Дня дошкілля
27.09.2022 10:10 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Економіко-правничий фаховий коледж Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти стрім онлайн-навчання цифрові технології

У рамках заходів до Всеукраїнського дня дошкілля, який відзначають в останню неділю вересня, в Економіко-правовому фаховому коледжі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся «Педагогічний стрім» від кафедри дошкільної освіти Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Онлайн-зустріч присвятили темі «Інформаційні цифрові технології – запорука ефективності сьогодення».

 

Під час заходу студенти та студентки спеціальності «Дошкільна освіта» та педагогічне відділення коледжу ознайомилися з інформаційно-освітнім середовищем кафедри дошкільної освіти інституту. Зокрема, йшлося про інформаційну мапу педагогічної творчості й інноватики закладів дошкільної освіти Запорізької області; Storytelling у сучасному навчанні та про cайти з практичними матеріалами проєктних і використання ігрових технологій узакладах дошкільної освіти. За час заходу виявили, що чинники ефективності освіти – інформаційні та цифрові технології – стануть запорукою успіху у навчанні та в практиці. «Бути вихователем/вихователькою – високе покликання й глибока повага. А наша молодь – майбутні професійні кадри галузі дошкілля. Ми вітаємо зі святом всіх вихователів/виховательок і дошкільних працівників/працівниць. Ті, хто любить дітей, хто вміє лікувати дитячі душі, гідний любові й шани. Так нехай завжди любов та мир панує у ваших серцях», – із такими словами представники та представниці педагогічного відділення коледжу звернулися до присутніх на заході.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини