Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ приєднався до волонтерської еко-акції

Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ приєднався до волонтерської еко-акції

Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ приєднався до волонтерської еко-акції
28.09.2022 09:02 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Економіко-правничий фаховий коледж волонтерство екологічна акція

У рамках волонтерської акції з прибирання міста Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) долучився до наведення чистоти. Організатори заходу – Запорізька міська молодіжна рада та Всеукраїнський молодіжний еко-рух «Let’s do it Ukraine».

 

Попри всю складність воєнного часу, в ЕПФК не лише старанно навчаються, а й зберігають активну громадянську позицію, приділяють увагу волонтерству й участі в еко-русі. Традиційно Всесвітній день прибирання відзначається у третю суботу вересня. Тож в Україні щороку проводяться відповідні волонтерські акції. Цьогоріч у Економіко-правничому фаховому коледжі показали свою небайдужість до екологічного питання нашої країни, долучившись до Всеукраїнського дня чистоти «World Cleanup Day».

«Навіть за таких складних умов, коли захисники чистять Україну від ворога, ми своїми зусиллями, зусиллями волонтерства в межах цієї акції будемо чистити нашу державу від іншого сміття… Маємо зберігати Україну чистою. Гасло «Нехай небо буде мирним, а Україна чистою» хай лунає якомога потужніше. Ми варті того, щоб жити в чистій країні, й власними зусиллями можемо це зробити», – зазначила організаторка акції, заступниця міністра молоді та спорту Марина Попатенко.

Студенти та студентки коледжу, в рамках зазначеної акції, прибрали центральний парк міста – «Дубовий Гай». Участю в цій акції вони вкотре засвідчили свою стійку громадянську позицію та зацікавленість в майбутньому України.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини