Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ перший курс поінформували про особливості отримання академічних і соціальних стипендій

У ЗНУ перший курс поінформували про особливості отримання академічних і соціальних стипендій

У ЗНУ перший курс поінформували про особливості отримання академічних і соціальних стипендій
28.09.2022 11:07 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет відділ бухгалтерського обліку фінансової бюджетної звітності відділ виховної роботи академічна стипендія соціальна стипендія

Серед актуальних питань, які хвилюють після початку освітнього процесу перший курс усіх факультетів та інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), – отримання стипендіальних виплат. Для того, щоб одержувати стипендію самі здобувачі та здобувачки освіти мають виконати кілька нескладних дій, чітко дотримуючись наведеного нижче алгоритму.

 

Нагадуємо, що академічні стипендії протягом першого семестру отримають 40% тих, хто поступив на бюджет (навчається за кошти держзамовлення) за результатами конкурсного бала при вступі. Розмір академічних стипендій: звичайної – 2000 грн (2550 грн для окремих спеціальностей); підвищеної – 2910 грн (3711 грн для окремих спеціальностей).

Для отримання стипендіальних виплат необхідно:

- звернутися до будь-якого відділення «ПриватБанку» або «Укрсіббанку» та оформити карту для виплат. При цьому потрібно зазначити, що ця картка необхідна вам для отримання стипендії. Обов’язково треба вказати код ЄДРПОУ ЗНУ: 02125243;

- реквізити цієї картки (прізвище та IBAN) надавати до відділу бухгалтерського обліку, фінансової та бюджетної звітності ЗНУ за адресою: навчальний корпусу № 4, каб. 102 або надіслати скріншот на Viber за номером 0502557099.

Виплати стипендій за вересень відбудеться наступного місяця. Студенти/студентки отримають їх водночас із жовтневими стипендіями.

Звертаємо вашу увагу, що відділ бухгалтерського обліку, фінансової та бюджетної звітності вишу радить усім особам, які навчаються за держзамовленням, оформити такі банківські картки, навіть у тому випадку, якщо в першому семестрі навчання вони не отримуватимуть стипендіальних виплат.

Зазначимо, що існує ще один різновид стипендій – соціальні, які виплачуються згідно з постановою Кабінету міністрів України №1045. Їх отримують пільгові категорії студентів і студенток, якщо вони навчаються на бюджеті. Для того, щоб оформити таку стипендію, необхідно звернутися до відділу виховної роботи, який знаходиться в навчальному корпусі №4, каб. 211. Звертаємо вашу увагу, що виплата соціальних стипендій здійснюватиметься в жовтні, так само, як і академічних.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини