Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі ЗНУ відбувся День відкритих дверей

У Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі ЗНУ відбувся День відкритих дверей

У Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі ЗНУ відбувся День відкритих дверей
28.09.2022 17:00 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування профорієнтація день відкритих дверей підготовчі курси

Для колективу Відокремленого структурного підрозділу «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ» (ZNU, Zaporizhzhia National University) постійні зустрічі з майбутніми абітурієнтами починаючи з першого місяця осені, давно стали традицією. Ось і 24 вересня, попри складнощі воєнного часу, на День відкритих дверей ЗГЕФК ЗНУ прийшли старшокласники й старшокласниці, перед якими незабаром постане вибір, де продовжувати навчання, а також їхні батьки.

 

Захід уже традиційно проходив в офлайн-форматі, але заради безпеки його учасників усі локації були розміщені на першому поверсі – в фойє коледжу, щоб у разі оголошення повітряної тривоги можна було швидко пройти в укриття. Гостей зустрічали студенти та студентки 1-2 курсів, які допомагали школярам і школяркам під час реєстрації, а потім проводжали учасників до інформаційних стендів спеціальностей, за якими вони можуть навчатися в майбутньому.

Від імені адміністрації тепло привітала майбутніх абітурієнтів, абітурієнток і їхніх батьків заступниця директора коледжу з виховної роботи Світлана Усова. Вона розповіла про славетну історію коледжу, яка налічує вже понад 87 років; розказала слухачам про відділення та спеціальності ЕПФК. А це – «Будівництво та цивільна інженерія», «Видавництво та поліграфія», «Галузеве машинобудування», «Гідроенергетика», «Маркетинг», «Облік і оподаткування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Прикладна механіка», «Теплоенергетика», а також «Фінанси, банківська справа та страхування». Познайомила гостей Світлана Усова й із традиціями та особливостями навчання. Корисною та цікавою для школярів та батьків була також інформація щодо вступу, призначення академічної та соціальної стипендій.

Кожне з відділень освітнього закладу – механічне, енергобудівельне та відділення економіки та ІТ – підготувало свою локацію, біля якої завідувачі, голови циклових комісій, викладачі розповідали усім зацікавленим про свої підрозділи, спеціальності, роздавали рекламні буклети, відповідали на запитання. Усі охочі змогли записатися на 8-місячні підготовчі курси, які розпочнуть роботу вже з 3 жовтня 2022 року. До речі, набір на курси ще триває. Адміністрація ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ» подякувала всім, хто завітав на День відкритих дверей, і з нетерпінням очікує на нові зустрічі з випускниками та випускницями шкіл, професійно-технічних навчальних закладів та їхніми батьками!

Адреса коледжу: м. Запоріжжя, вул. Мінська, 10 (зупинка транспорту «Палац культури ЗТЗ»).

Сайт коледжу: http://www.zgec.zp.ua/

Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/zgec.znu

 

Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини