Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Анонси / Новини / У ЗНУ завершується вступна кампанія в рамках категорії для квоти-2

У ЗНУ завершується вступна кампанія в рамках категорії для квоти-2

29.09.2022 16:07

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) наближається до завершення черговий важливий етап вступної кампанії-2022. На завершальному етапі вступу, згідно з правилами прийому до вишу, термін оприлюднення списків осіб, рекомендованих до зарахування за результатами індивідуальної усної співбесіди та за квотою-2 за державним замовленням – 29 вересня 2022 року не пізніше 12:00 години. Зарахування вступників – 30 вересня 2022 року не пізніше 15:00 години.

Нагадаємо, що квота-2 – це визначена частина максимального обсягу бюджетних місць (для відкритих конкурсних пропозицій) або загального обсягу бюджетних місць (для фіксованих конкурсних пропозицій) у закладах вищої освіти, яка може бути використана для прийому вступників на основі повної загальної середньої освіти, освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра, освітнього ступеня молодшого бакалавра, що мають право на вступ відповідно до Порядку прийому для здобуття вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти для осіб, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, тимчасово окупованій території окремих районів Донецької та Луганської областей, території населених пунктів на лінії зіткнення з переліку, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 01 березня 2021 року N271, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 квітня 2021 року за №505/36127, або місце проживання яких зареєстроване (задеклароване) на особливо небезпечній території.

Для цієї категорії під час вступної кампанії в ЗНУ створили максимально сприятливі умови, якими вступники охоче скористалися. В університеті вдячні всім, хто опинившись у скрутному становищі через військову агресію російської федерації на території України, прагне, попри це, отримати якісну вишу освіту. Ті, хто зробив вибір на користь Запорізького національного університету, незабаром переконаються в його правильності. Керівництво вишу докладає всіх зусиль для створення необхідних умов, за яких студенти й студентки отримають якісні знання в дистанційному форматі при синхронному чи асинхронному навчанні.

Більше інформації можна дізнатися, звернувшись до приймальної комісії ЗНУ за адресою: Запоріжжя, вул. Жуковського, 66-Б, к. 115 чи за такими номерами телефонів: 066 570 8552, 068 119 9362, 093 710 2917, або написавши на офіційну електронну пошту приймальної комісії ЗНУ: pk.znu.ua@gmail.com

Також можна залишити своє запитання на офіційному сайті приймальної комісії ЗНУ за лінком: https://pk.znu.edu.ua/4505.ukr.html

 

Звертайтесь також до представників відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування.

Сайт: http://sites.znu.edu.ua/vdpp/

e-mail: vdpp_znu@ukr.net

телеграм-канал: Вступнику ЗНУ: https://t.me/VDPP_ZNU

Facebook: https://www.facebook.com/vdpp.znu

YouTube: https://www.youtube.com/user/ZNUofficial/videos?view_as=subscriber

Instagram: https://www.instagram.com/vstupnyk_znu/?hl=ua