Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет журналістики привітав із початком навчання в магістратурі

Факультет журналістики привітав із початком навчання в магістратурі

Факультет журналістики привітав із початком навчання в магістратурі
29.09.2022 16:44 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет журналістики освітній процес магістратура організаційні збори свято навчальний рік

Магістратура – ще один рівень освіти, якого студенти та студентки факультети журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) намагатимуться досягти в такий непростий для України час. Двадцять сьомого вересня відбулися святкові організаційні збори для вже магістрантів і магістранток. Привітати їх із початком навчального року завітали представники й представниці деканату та викладачі й викладачки факультету.

 

Так, декан Віктор Володимирович Костюк привітав присутніх зі вступом, наголосив на тому, що магістратура – це важливий етап у житті кожного, а також налаштував їх на позитивний початок нового навчального року. Наталія Василівна Романюк, заступниця декана з навчальної роботи, розповіла про особливість цьогорічного навчання в онлайн-режимі та дії воєнного стану, про графік освітнього процесу та особливості розкладу занять на цей семестр. Наталія Михайлівна Лебідь, заступниця декана з виховної роботи, та Олександра Сегейда, голова студентської ради факультету, побажали здобувачам\здобувачкам наснаги та віри в краще мирне майбутнє, яке досягається зараз і кожним особисто.

Вікторія Анатоліївна Ковпак, заступниця декана з наукової роботи, занурила студентів у світ наукової діяльності та закликала розкривати свій потенціал на олімпіадах, у наукових дослідженнях і конкурсах. Тетяна Арнольдівна Рогова, заступниця декана з міжнародної діяльності, розповіла про перспективи на міжнародній арені, про можливості участі в грантових проєктах і стипендіальних програмах.

До привітань також доєдналася Людмила Віталіївна Чернявська, завідувачка кафедри журналістики, яка радо привітала магістрантів/магістранток із початком навчання й побажала кожному особистих здобутків в усіх видах діяльності. Також Наталія Іванівна Тяпкіна, доцентка кафедри видавничої справи та редагування, порадила думати вже зараз про свій майбутній диплом, фах й активно використати всі можливості, які пропонуються в університеті. Факультет журналістики пишається кожним своїм студентом і кожною студенткою та бажає магістрантам і магістранткам отримати максимальну користь та задоволення від навчання! Успіхів ВАМ!

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини