Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор ЗНУ Микола Фролов: «Вітаю із Всеукраїнським днем бібліотек!»

Ректор ЗНУ Микола Фролов: «Вітаю із Всеукраїнським днем бібліотек!»

Ректор ЗНУ Микола Фролов: «Вітаю із Всеукраїнським днем бібліотек!»
30.09.2022 12:08 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет наукова бібліотека свято звернення ректора поздоровлення

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) оприлюднили привітання ректора Миколи Фролова з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек:

- Щороку я від імені всього численного колективу ЗНУ від усього серця вітаю працівниць і працівників Наукової бібліотеки вишу та від усього серця дякую їм за самовіддану працю, допомогу всім, хто її потребує, віддану любов до їхньої роботи. Ми всі пишаємося тим, що бібліотека університету – унікальна за кількість книжок і періодичних видань, за сучасними інноваційними підходами до роботи, за тою великою кількістю різноманітних послуг, яку тут може отримати кожний, хто завітав сюди за знаннями.

Цьогоріч День бібліотек ми відзначаємо в умовах воєнного стану. Попри всі складнощі й болі, ми пишаємось колективом бібліотеки, який докладає всіх зусиль, аби під час дистанційної форми навчання студенти/студентки, аспіранти/аспірантки, науково-педагогічні працівники/працівниці, завдяки електронному каталогу та численним засобам діджиталізації цього важливого структурного підрозділу мали доступ до джерел знань, могли проводити й надалі успішне навчання й наукову роботу. Не даремно ж навчальний рік для першого курсу всіх факультетів розпочався з екскурсій до бібліотеки, де їх не лише ознайомили з фондом, абонентами, а й навчили користуватися електронним каталогом, шукати потрібні видання, ефективно користуватися можливостями книгозбірні. Ці знання неодноразово стануть у пригоді здобувачам і здобувачкам освіти, допоможуть їм вчитися, здобувати омріяний фах, ставати висококваліфікованим фахівцями й фахівчинями обраної спеціальності. Ми всі переконані, що й надалі бібліотечні працівники й працівниці так само сумлінно виконуватимуть свою роботу, сприяючи розвитку всього Запорізького національного університету. Бажаємо вам миру й Перемоги, щастя в особистому житті й успішної реалізації усіх планів і проєктів. Можу з певністю сказати, що наша Наукова бібліотека – найкраща.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини