Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Анонси / Новини / У ЗНУ запрошують приєднатися до «Форуму академічної доброчесності-2022»

У ЗНУ запрошують приєднатися до «Форуму академічної доброчесності-2022»

30.09.2022 16:28

Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) має багаторічний досвід плідної співпраці з компанією «Unicheck Україна».

 

«Unicheck» – це комплексний онлайн-сервіс для запобігання плагіату. Він знаходить текстові збіги та розпізнає маніпуляції з текстом за лічені хвилини. Програма автоматично генерує онлайн-звіт, який можна використовувати для вдосконалення письмових навичок студентства. Науково-педагогічних працівників/працівниць і здобувачів/здобувачок вищої освіти ЗНУ запрошують на «Форум академічної доброчесності-2022», який відбудеться у режимі онлайн за допомогою програми Zoom 4 жовтня 2022 року, початок о 14:00.

Захід організовують спільно «Unicheck Україна» та Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти. Головна тема – проблема академічної доброчесності у вищій освіті в умовах кризи. На цьому форумі розглянуть низку тем про те, як підтримувати академічну доброчесність у часи кризи та які методи можуть вплинути на її розвиток. Кращі спікери/спікерки від Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Міністерства освіти і науки України, ENAI (Європейська мережа академічної доброчесності), Unicheck, провідних університетів України обговорять ТОП-кейси не лише дотримання, а й розвитку академічної доброчесності під час ускладнених умов.

Реєстрація за лінком:

https://turnitin.zoom.us/.../WN_gteX-twUToyaUWZvRBiA4Q

Долучитися також можна до онлайн-події на фейсбук за лінком:

https://www.facebook.com/events/837650240596267/

Із питань використання сервісу «Unicheck» у ЗНУ звертайтесь до наукової бібліотеки на корпоративну пошту: lib@znu.edu.ua

Наукова бібліотека