Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ІННІ відбувся тренінг для студентства з використанням можливостей системи електронного забезпечення навчання ЗНУ

В ІННІ відбувся тренінг для студентства з використанням можливостей системи електронного забезпечення навчання ЗНУ

В ІННІ відбувся тренінг для студентства з використанням можливостей системи електронного забезпечення навчання ЗНУ
03.10.2022 09:57 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет інженерний навчально-науковий інститут навчальний відділ лабораторія інформаційного забезпечення освітнього процесу система електронного забезпечення навчання Moodle ЗНУ

Двадцять дев’ятого вересня для першого курсу інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) навчальний відділ вишу провів тренінг із використання можливостей системи електронного забезпечення навчання ЗНУ.

 

Метою заняття, яке провів інженер І категорії навчальної лабораторії інформаційного забезпечення освітнього процесу Ярослав Кривий, стало початкове знайомство з інтерфейсом системи, встановлення зворотного зв’язку між учасниками/учасницями освітнього процесу. Спікер продемонстрував, де саме знаходиться головне меню системи Moodle, він закцентував увагу на курсі цивільної оборони, де надано актуальні інструкції та поради про те, як діяти в тій чи тій ситуації в умовах війни. Розміщені в головному меню СЕЗН ЗНУ і чимало важливої інформації, серед якої «Вибір дисциплін на 2022/2023 навчальний рік», адже здобувачі/здобувачки освіти можуть обирати курси, які вони хотіли б вивчати, а про результати свого вибору повідомлятимуть за допомогою цієї системи.

Ярослав Кривий у разі виникнення питань радив звертатися по допомогу до адміністраторів/адмінстраторок навчальної лабораторії інформаційного забезпечення освітнього процесу та надав електронні адреси керівника лабораторії Наталі Кириченко та свою. Під час тренінгу розглянули основи роботи в системі СЕЗН ЗНУ. Йдеться про налаштування профілю, вибір мови та фото, логіну та паролю пошти, застосування фільтрів. Значну увагу приділив пан Ярослав курсам, які вивчатимуть в цьому семестрі; системам оцінювання та накопичення балів; підсумковому контролю, а також – оцінок за тим чи тим курсом.

Система електронного забезпечення навчання ЗНУ значно спрощує освітній процес, адже тут є всі необхідні матеріали – від конспекту лекцій до практичних завдань із кожної дисципліни. Дозволяє вона й спланувати час роботи над тим чи тим завданням, бо студент/студентка можуть бачити кінцеві строки подання виконаних завдань. До речі, щоб викладач/викладачка отримали вже виконані завдання, достатньо просто прикріпити їх у відповідну вкладку. Стане в нагоді СЕЗН ЗНУ й у випадку, коли потрібно терміново звернутися до викладача/викладачки за консультацією, адже тут є вся необхідна для цього контактна інформація.

Трапляється, що студент/студентка забули свій пароль і не можуть потрапити в систему. Та навіть у такому випадку не варто турбуватися. У СЕЗН ЗНУ передбачена дуже проста система відновлення паролю. Достатньо скористатися вкладкою «Зайти за адресою електронної пошти». Та для того, щоб користувач/користувачка мали змогу використати цю можливість, необхідно відразу після першого входу в систему вказати в своїх особистих даних електронну адресу. Завершуючи тренінг, Ярослав Кривий ще раз нагадав, що співробітники/співробітниці навчальної лабораторії інформаційного забезпечення освітнього процесу завжди готові прийти на допомогу кожному і побажав першому курсу успіхів у навчанні.

Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини