Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для студентства підготували екскурсії Науковою бібліотекою ЗНУ

Для студентства підготували екскурсії Науковою бібліотекою ЗНУ

Для студентства підготували екскурсії Науковою бібліотекою ЗНУ
04.10.2022 10:00 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет журналістики інформаційна бібліотечна архівна справа наукова бібліотека знайомство привітання екскурсія

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек студентки першого та другого курсів спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» факультету журналістики Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) під керівництвом кураторки, доцентки кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Тетяни Іванюхи познайомилися ближче з майбутнім фахом, відвідавши Наукову бібліотеку ЗНУ.

 

Після привітання працівниць бібліотеки в особі директорки Ніни Чалої з професійним святом для студенток провели екскурсію. Світлана Сівак розповіла про структуру бібліотеки, наявні каталоги та особливості роботи з ними, електронні ресурси. Катерина Гладких познайомила студенток зі специфікою науково-технічної обробки бібліотечних документів, головними принципами каталогізації та систематизації. До речі, для першокурсниць це був перший візит до навчального корпусу №2. Тож студенток радо вітали і на факультеті журналістики, зокрема, декан Віктор Костюк, і в бібліотеці, побажавши успіхів у навчанні та стійкості у складних умовах сьогодення.

Представниці факультету журналістики щиро подякували бібліотекаркам за цікаву екскурсію, постійну допомогу в навчанні та практичній підготовці, а також висловили сподівання на подальшу співпрацю.

 

Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини