Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ запрошує здобути актуальні професії

Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ запрошує здобути актуальні професії

Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ запрошує здобути актуальні професії
04.10.2022 13:07 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет інженерний навчально-науковий інститут приймальна комісія відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування профорієнтаційна діяльність

Шановні вступники-2023, які вже на сьогодні замислилися над вибором майбутнього фаху, отримали важливу інформацію від інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. Потебні Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Це – складна горизонтально інтегрована структура, представлена 14 випусковими кафедрами, що готують фахівців/фахівчинь із 19 спеціальностей рівнів бакалавр (26 освітньо-професійних програм) та з 18 спеціальностей рівня магістр (25 освітньо-професійних програм).

Більша частина спеціальностей ІННІ ЗНУ належать до тих, яким надається особлива підтримка з боку держави:

- 133 Галузеве машинобудування;

- 136 Металургія;

- 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка,

- 144 Теплоенергетика;

- 145 Гідроенергетика;

- 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології;

- 153 Мікро- та наносистемна техніка;

- 171 Електроніка;

- 192 Будівництво та цивільна інженерія;

- 183 Технології захисту навколишнього середовища;

- 263 Цивільна безпека.

Сьогодні організація освітнього процесу в інституті здійснюється за механізмом, що передбачає врахування специфіки підготовки фахівців/фахівчинь інженерних спеціальностей. Ця специфіка вимагає наявність лабораторної бази, оснащеної сучасним обладнанням, що відповідає вимогам вищої школи. Цим забезпечується прикладний складник підготовки. Таким чином, інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні Запорізького національного університету має все необхідне для якісної підготовки фахівців/фахівчинь інженерного профілю, зокрема природоохоронної спрямованості. Мешканців/мешканок Запоріжжя та області під час мирного життя не потрібно було переконувати в необхідності збереження навколишнього середовища. Дуже великий тягар випав на наші території, пов'язаний із роботою низки промислових гігантів. А зараз, коли ворог розтрощує наші міста та села, екологічні проблеми зросла в десятки разів.

Але ми живемо, будемо жити та перемагати. Далеко не останню роль у цьому відіграють випускники/випускниці кафедри прикладної екології та охорони праці інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні Запорізького національного університету, де готують фахівців/фахівчинь зі спеціальностей 183 «Технології захисту навколишнього середовища» та 263 «Цивільна безпека» на бакалаврському та магістерському рівнях освіти. Цікаве навчання, можливість здобувати освіту за кошти держбюджету, гуртожитки гарантоване працевлаштування, зокрема на керівні посади в галузі захисту довкілля та охорони праці – все це гарантує впевненість у майбутньому.

Ми чекаємо на вас в інженерному навчально-науковому інституті ім. Ю.М. Потебні Запорізького національного університету за адресою: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 226. Детальніша інформація щодо вступу за лінком:

https://www.znu.edu.ua/ukr/pk

Усе буде Україна!

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини