Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ долучився до участі у всеукраїнському Форумі академічної доброчесності

ЗНУ долучився до участі у всеукраїнському Форумі академічної доброчесності

ЗНУ долучився до участі у всеукраїнському Форумі академічної доброчесності
05.10.2022 15:41 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет наукова діяльність Форум академічної доброчесності вітчизняна освіта освітній процес Unicheck Україна Національне агентство забезпечення якості вищої освіти

Четвертого жовтня в Україні в онлайн-форматі відбувся «Форум академічної доброчесності». Головною темою заходу стало обговорення проблеми академічної доброчесності у вищій освіті в умовах кризи та шляхів її подальшого розвитку. До форуму, серед інших ЗВО, на запрошення організаторів – компанії «Unicheck Україна» за сприяння Національного агентства забезпечення якості освіти – долучився і ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

 

На початку заходу модератор – комерційний директор компанії «Unicheck Україна» Андрій Сідляренко – привітав присутніх і представив їм спікерів і спікерок. Ними стали: Іван Назаров – заступник голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (тема доповіді: «Роль і завдання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти у просторі академічної доброчесності»), Артем Артюхов – член Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (тема доповіді: «Система забезпечення академічної доброчесності в закладі вищої освіти та її зовнішня оцінка: на шляху до світових стандартів»), Dr. L. O'Donnell – проректорка з навчальної роботи в Університеті Назарбаєва (Казахстан) (тема: «Academic Integrity Project in Kazakhstan (approximate topic)», Наталія Піпа – секретарка Комітету освіти, науки та інновацій Верховної ради України, народна депутатка (тема: «Як підвищити академічну доброчесність в Україні: законодавчі зміни»). Також Андрій Сідляренко виступив перед аудиторією з доповіддю на тему: «Академічна доброчесність і застосування інформаційних технологій». Усі доповідачі та доповідачки присвятили свої виступи актуальності запропонованого для розгляду питання, його головним аспектам і можливим шляхам вирішення. Зокрема, йшлося про технічні засоби забезпечення академічної доброчесності у вищій освіті України, необхідні для цього зміни на академічному рівні. Неабияк зацікавив досвід освітян Казахстану щодо вирішення вказаного запитання.

Присутні на заході мали можливість заздалегідь поставити свої запитання, заповнивши гугл-форму. Це дало змогу організаторам озвучити найбільш важливі питання, щоб присутні почули на них відповіді безпосередньо від фахівців і фахівчинь. ЗНУ приєднався до слів подяки. Усі оцінили участь у цьому форумі, як цікаву. Інформаційно насичену й корисну, й запевнили, що отримали відповіді на багато запитань, пов’язаних із розвитком академічної доброчесності в системі вищої освіти України.

Прослухати доповіді спікерів і спікерок можна за лінком: https://bit.ly/3e2tI7P

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини