Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти економічного факультету опановують нові освітні можливості

Студенти економічного факультету опановують нові освітні можливості

Студенти економічного факультету опановують нові освітні можливості
12.02.2021 12:01 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет економічний факультет онлайн освітній процес курси сертифікати розвиток компетентностей

Тривалий адаптивний карантин зумовив новий формат взаємодії між студентами й студентками та викладачами й викуладачками економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Поки тривало спілкування через дистанційні канали комунікації, то студентство не втрачало свій час, а поповнювало свій багаж знань і збагачувалось новими досягненнями.

Так, кандидатка економічних наук, доцентка кафедри управління персоналом і маркетингу Ірина Дашко запропонувала студентам/студенткам освітнього рівня бакалавр 4 курсу та 1 курсу освітнього ступеня магістр заочної форми здобуття освіти спеціальності «економіка» освітньої програми «управління персоналом та економіка праці» вдома опанувати онлайн-курси проєкту «Дія» від Міністерства цифрової трансформації України за різними напрямками для більш глибокого та різнобічного засвоєння фахових знань, які гармонійно доповнюють навчання на факультеті. Студентка 1 курсу освітнього ступеня магістр освітньої програми управління персоналом і економіка праці Вікторія Степенко, розповідаючи про такий формат навчання, зазначає: «Я так зацікавилися цими курсами, що є бажання опановувати щось нове й нове, тому я з великим бажанням пройшла три різних онлайн-курси, що підтверджується сертифікатами». Доцентка Ірина Дашко також зауважила: «Добре, що для цього зараз є досить багато ресурсів і можливостей, які надаються різними платформами масових відкритих онлайн-курсів. Звісно, що, перш ніж рекомендувати той чи той курс, я його проходила самостійно, що також відповідає концепції “навчання протягом усього життя”».
Тож студентство економічного факультету з великим бажанням, цікавістю та користю ознайомилося з онлайн-курсами, присвяченими розвитку цифрової грамотності, стартапу й працевлаштуванню та професійному розвитку незалежно від віку. Ця інформація жваво обговорювалася під час практичних занять. Йшлося про перешкоди, що виникли під час проходження цих курсів. Таке обговорення може сприяти набуттю та розвитку професійних компетентностей. Студенти та студентки заслужено пишаються своїми новими та маленькими, але такими значущими для них перемогами.Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини