Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Анонси / Новини / Учених ЗНУ запрошують на низку вебінарів щодо ефективного використання бази «Scopus»

Учених ЗНУ запрошують на низку вебінарів щодо ефективного використання бази «Scopus»

18.10.2022 14:03

Для підтримки української наукової галузі видавнича компанія «Elsevier» надала безкоштовний доступ до баз даних та інструментів для дослідників/дослідниць. Для Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) доступ до наукометричної бази «Scopus» та повнотекстової платформи «ScienceDirect» зберігається в тому ж форматі.

 

Компанія «Elsevier» розпочинає осінню низку вебінарів українською мовою та запрошує науковців/науковиць Запорізького національного університету долучитися до онлайн заходів на платформі Zoom.

1. Функціональні можливості бази «Scopu»s – як використовувати її потенціал

Дата та час проведення: 19.10.2022 р., 11:00

Реєстрація: https://bit.ly/3EPhmKZ

Опис: що таке реферативна база «Scopus» і що в ній можна знайти, як ефективно використовувати потенціал бази, які функціональні можливості вона пропонує, як шукати потрібну наукову літературу та профілі (дослідника/установи), що ми можемо дізнатися про дослідника чи установу в «Scopus».

2. SciVal без таємниць – аналіз доробку дослідника й установи

Дата та час проведення: 25.10.2022 р., 11:00

Реєстрація: https://bit.ly/3Vy3ECj

Опис: що таке інструмент SciVal, які його функціональність і можливості, як він може допомогти при аналізі наукового доробку (установи/дослідника/дослідниці/країни).

3. «ScienceDirect» – джерело наукової інформації

Дата та час проведення: 08.11.2022 р., 10:00

Реєстрація: https://bit.ly/3S8xQkC

Опис: яку літературу можна знайти в «ScienceDirect» та які корисні функції платформи дозволяють нам залишатися в курсі цікавих дослідницьких тем.

Нагадуємо, аби й надалі полегшувати роботу дослідників у складних умовах, «Elsevier» створила ресурсний центр https://cutt.ly/iZS70tI

За його допомогою можна подати запит на віддалений індивідуальний доступ до важливих дослідницьких інструментів компанії: реферативної, бібліографічної бази даних «Scopus», повнотекстової бази «ScienceDirect», модуля пошуку дослідників для налагодження контактів та співпраці «Researcher Discovery», навчальної платформи «Researcher Academy»; програмного забезпечення для керування бібліографічною інформацією «Mendeley».

Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму за лінком: https://www.elsevier.com/promo/ukraine-academic-support/registration-form
Наукова бібліотека