Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувається синергія проєктів Жана Моне за програмою «Erasmus+»

У ЗНУ відбувається синергія проєктів Жана Моне за програмою «Erasmus+»

У ЗНУ відбувається синергія проєктів Жана Моне за програмою «Erasmus+»
18.10.2022 17:33 Все Головні новини Факультети Менеджменту ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет проєктна діяльність факультет менеджменту міжнародна діяльність конференція доповідь раціональне землекористування

На сьогодні Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) реалізує низку проєктів Жана Моне за програмою «Erasmus+». 14 жовтня 2022 року представники/представниці проєкту EUROLAND («Європейські практики в управлінні землями сільськогосподарського призначення») взяли участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми та перспективи впровадження європейського досвіду диверсифікації сільського туризму в Україні на засадах креативності та збалансованості» , яка відбулася в межах Всеукраїнської ініціативи #ErasmusDays 2022 під егідою програми ЄС Еразмус+, напрям ім. Жана Моне у рамках проєкту 620720-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE «Диверсифікація сільського туризму через збалансованість та креативність: поширення європейського досвіду в Україні» (DIRUT).

 

Координатор проєкту «EUROLAND», професор Володимир Волков і співкоординаторка, професорка Анна Переверзєва представили під час конференції у своїх виступах напрямки синергії міжнародних проєктів DIRUT («Диверсифікація сільського туризму через збалансованість та креативність: поширення європейського досвіду в Україні») та EUROLAND («Європейські практики в управлінні землями сільськогосподарського призначення») та можливості для їхніх учасників/учасниць отримувати й впроваджувати спільні результати. Володимир Волков, зокрема, підкреслив необхідність раціонального землекористування задля створення відповідного базису для розвитку сільського туризму та його популяризації. Також спільним є розуміння важливості людських ресурсів, здатних до колаборації задля вирішення важливих питань відбудови національної економіки та збереження ідентичності української нації через ефективне використання земельних ресурсів і розвиток сільського туризму.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини