Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ організували презентацію проєкту за програмою «Erasmus+» «Європейські практики соціального підприємництва: сталість, інклюзія та креативність» (EUROSECRET)

У ЗНУ організували презентацію проєкту за програмою «Erasmus+» «Європейські практики соціального підприємництва: сталість, інклюзія та креативність» (EUROSECRET)

У ЗНУ організували презентацію проєкту за програмою «Erasmus+» «Європейські практики соціального підприємництва: сталість, інклюзія та креативність» (EUROSECRET)
19.10.2022 10:46 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет менеджменту проєктна діяльність Ервзмус+ EUROSECRET презентація соціальне підприємництво

У серпні 2022 року Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) виграв грант «Erasmus+» за напрямком Програми ім. Жана Моне – проєкт «Європейські практики соціального підприємництва: сталість, інклюзія та креативність» («European practices of social entrepreneurship: sustainability, inclusion and creativity», EUROSECRET). Його реалізація стартувала з 1 жовтня 2022 року.

 

Координаторка проєкту – Анна Переверзєва, д.е.н., професорка кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму. До команди проєкту увійшли: Володимир Волков, д.т.н., професор; Наталя Венгерська, к.е.н., доцентка; Аліна Осаул, провідна фахівчиня відділу міжнародних зв’язків; Ірина Бакаленко, к.пед.н., доцентка; Євген Мержинський, к.е.н., доцент, й Ольга Ротко, аспірантка.

13 жовтня 2022 року відбулася презентація проєкту на ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми та перспективи впровадження європейського досвіду диверсифікації сільського туризму в Україні на засадах креативності та збалансованості», яка проводиться в межах Всеукраїнської ініціативи #ErasmusDays 2022 під егідою програми ЄС «Еразмус+», напрям ім. Жана Моне у рамках проєкту 620720-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE «Диверсифікація сільського туризму через збалансованість та креативність: поширення європейського досвіду в Україні» (DIRUT). Координаторка «DIRUT» Наталя Венгерська підкреслила синергію двох проєктів. Вона наголосила на плідній співпраці задля розбудови України та поглиблення європейського вектору інтеграції.

На презентації проєкту представлені елементи візуалізації, йшлося по мету, завдання та очікувані результати. Також розглянули модулі проєкту:

Модуль 1. Розвиток соціального підприємництва в країнах ЄС.

Модуль 2. Роль інтелектуального капіталу для забезпечення креативності, інклюзивності та стійкості соціального підприємництва: досвід країн ЄС.

Модуль 3. Роль інтелектуального капіталу для забезпечення креативності, інклюзивності та стійкості соціального підприємництва: досвід країн ЄС.

Модуль 4. Медіаграмотність для соціального підприємництва.

Варто відзначити його перевагу: проєкт охоплює різні цільові групи, що створює можливості для поширення та впровадження ідей соціального підприємнитцва серед широкого загалу. Координаторка проєкту «Еразму» Анна Переверзєва під час презентації підкреслила своєчасність та актуальність проєкту, обумовлені необхідністю розбудови національної економіки на основі використання позитивних практик ЄС.

 

Детальну інформацію про проєкт можна знайти:

Facebook: https://www.facebook.com/EurosecretZNU

Instagram: https://www.instagram.com/eurosecretznu/

Twitter: @EurosecretZNU

Cайт: www.eurosecret.com.ua

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

 

Схожі новини