Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Під час Науково-методичної ради розглянули низку актуальних питань життєдіяльності ЗНУ

Під час Науково-методичної ради розглянули низку актуальних питань життєдіяльності ЗНУ

Під час Науково-методичної ради розглянули низку актуальних питань життєдіяльності ЗНУ
20.10.2022 15:55 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Науково-методична рада освітній процес акредитація освітньо-професійні програми підвищення кваліфікації

Днями в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося чергове засідання Науково-методичної ради під керівництвом її голови, проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександра Гури та його заступниці, керівниці навчально-методичного відділу Людмили Нестеренко. Присутні обговорили важливі питання, пов’язані із життєдіяльністю вишу. Зокрема, йшлося про акредитацію низки освітньо-професійних програм бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти.

 

У засіданні взяли участь співробітники/співробітниці навчально-методичного відділу й голови науково-методичних рад факультетів університету та інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ. Першим пунктом порядку денного стало затвердження освітньо-професійної програми «Фізична терапія» підготовки здобувачів/здобувачок ступеня вищої освіти магістра набору 2022 року, розробленої відповідно до затвердженого стандарту вищої освіти зі спеціальністю 227 «Фізична терапія, ерготерапія». Доповідачка – Ірина Кальонова, членкиня робочої групи, кандидатка медичних наук, доцентка кафедри фізичної терапії та ерготерапії, – зауважила, що за час підготовки цієї освітньо-професійної програми акцент зробили на потребах регіону. Зокрема, йдеться про реабілітацію військовослужбовців/військовослужбовиць, внутрішньо переміщених осіб, інших категорій населення, які потребують допомоги. Після обговорення її виступу учасники/учасниці одностайно проголосували «за».

Гаранти/гарантки освітньо-професійних програм і голови науково-методичних рад факультетів прозвітували про підготовку факультетів до акредитації освітньо-професійних програм бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти в 2022-2023 н.р. Зокрема, йшлося про такі освітньо-професійні програми магістерського рівня вищої освіти, як «Міжнародна економіка», «Управління персоналом та економіка праці», «Економіка та управління ринком землі», «Гідроенергетика», «Туризмознавство і гостинність» та «Інформаційна економіка». А також – про освітньо-професійні програми бакалаврського рівня вищої освіти «Інформаційна економіка», «Економічна кібернетика», «Міжнародна економіка» й «Управління персоналом та економіка праці». Зокрема, вони доповіли про врахування вимог і стандартів до оформлення освітньо-професійних програм, спілкування зі стейкґолдерами, оформлення наскрізних програм практики й вибір баз для її проходження, вирішення кадрових питань і підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників/працівниць. Окремо розглянули тему використання інформативних ресурсів наукової бібліотеки ЗНУ задля складання переліку фахових видань в онлайн-режимі (доповідачка – директорка бібліотеки Ніна Чала).

Про зміни до Порядку реалізації здобувачами/здобувачками вищої освіти права на вільний вибір навчальних дисциплін у Запорізькому національному університеті доповідала завідувачка навчальної лабораторії інформаційного забезпечення освітнього процесу Наталія Кириченко. Про результати підвищення кваліфікації науково-педагогічними працівниками/працівницями вишу, які ті отримали в системі неформальної/інформальної освіти прозвітувала керівниця навчально-методичного відділу Людмила Нестеренко. Присутні узгодили пропозицію передати ці результати на затвердження до Вченої ради ЗНУ. Методистка навчально-методичного відділу Наталія Мацюх розглянула 7 рукописів, які увійшли до переліку навчально-методичної літератури, рекомендованої до друку. Наприкінці засідання Ольга Юдіна наголосила, що Школа педагогічної майстерності Запорізького національного університету запрошує всіх охочих на курси підвищення кваліфікації. Більше інформації можна отримати за лінком:

https://bit.ly/3MKL8m0

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини