Анонси / Новини / Для студентства ЗНУ є можливість взяти участь в міжнародному академічному стажуванні

30.11.2022 14:31

До уваги студентства Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Інститути біологічної кібернетики та інтелектуальних систем імені Макса Планка (The Max Planck Institutes for Biological Cybernetics and Intelligent Systems) та Тюбінгенський центр штучного інтелекту (Tübingen AI Center) пропонують для 10 студентів і студенток (рівень бакалавра або магістра) три місяці оплачуваного стажування влітку 2023 року.

Стажування «CaCTüS» призначене для молодих науковців і науковиць, які потерпають від особистих, фінансових, регіональних чи суспільних негараздів. Воно спрямоване на те, щоб допомогти їм розвинути свою дослідницьку кар’єру та отримати доступ до першокласної освіти. Програма розроблена задля сприяння інклюзії, різноманітності, справедливості та доступу до чудових наукових можливостей. Програма Стажування «CaCTüS» особливо заохочує подавати заявки від студентів/студенток, які живуть у країнах із низьким і середнім рівнем доходу, які наразі недостатньо представлені в дослідницькій спільноті.

Під час стажування студенти/студентки працюватимуть над дослідницькими проєктами під керівництвом досвідчених науковців/науковиць. Окрім отримання досвіду роботи, стажери/стажерки матимуть можливість спілкуватися з іншими дослідниками/дослідницями.

На стажування можуть претендувати студенти/студентки, які:

- до моменту стажування не розпочали процедуру здобуття наукового ступеня доктора/докторки філософії;

- студенти/студентки, які ще не отримали ступінь бакалавра, повинні завершити принаймні 4 семестри (тобто 2 роки) навчання на момент подачі заявки;

- мають високу академічну успішність;

- навчаються в галузі інформатики, математики, фізики, інженерії, психології, когнітивної науки, неврології або в будь-якій іншій суміжній галузі;

- добре володіють англійською мовою;

- можуть чітко висловити свою вмотивованість;

- мають вагомі причини, чому їхній доступ до першокласної вищої освіти обмежений;

- вільні протягом усього періоду 90 днів з 1 липня по 30 вересня 2023 року (примітка: через візові правила ви не можете продовжити своє перебування в країні понад 90 днів).

Заявки подаються через вебпортал програми. Окрім особистої інформації надаються:

- CV (максимально 2 сторінки);

- мотиваційний лист;

- за бажанням, один рекомендаційний лист;

- транскрипт залікової книжки англійською мовою та наявні дипломи.

Реченець подання аплікацій – 04 грудня 2022 року.

Додаткова інформація – за лінком:

або за адресою cactus-internship@tuebingen.mpg.de

Відділ міжнародних зв’язків ЗНУ