Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті організували гостьову лекцію, присвячену адаптації нових працівників на підприємстві

На економічному факультеті організували гостьову лекцію, присвячену адаптації нових працівників на підприємстві

На економічному факультеті організували гостьову лекцію, присвячену адаптації нових працівників на підприємстві
16.10.2020 16:48 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет освітній процес гостьова лекція співпраця роботодавці формування компетентностей

Шістнадцятого грудня 2020 року на економічному факультеті ЗГУ організували гостьову лекцію на тему: «Онбординг: адаптація нового працівника на підприємстві». Її провела головна економістка ПрАТ «Запоріжабразив» Світлана Дубиніна спільно з гаранткою освітніх програм першого бакалаврського та другого магістерського рівнів освіти, к.е.н., доценткою кафедри управління персоналом і маркетингу Іриною Дашко й к.е.н., доценткою кафедри управління персоналом і маркетингу Валентиною Гельман. У зв’язку з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, лекція відбувалася в онлайн-форматі.

 

До лекції приєднались здобувачі 4 курсу першого рівня освіти та здобувачі 1 курсу другого рівня освіти спеціальності 051 «Економіка» освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці», оскільки тема лекції – актуальна для них як майбутніх економістів й управлінців. Зі вступним словом до учасників зустрічі звернулися декан економічного факультету, д.е.н., професорка Алла Череп й завідувач кафедрою управління персоналом і маркетингу, д.е.н., професор Микола Іванов. Вони відзначили, що проведення подібних заходів – особливо актуальне, оскільки потрібно максимально наближати підготовку фахівців до вимог ринку праці та запропоновувати роботодавцям кваліфікованих і перспективних працівників. Під час заходу Світлана Дубиніна розповіла здобувачам, чому онбординг важливий. Вона зосередила увагу присутніх на тому, що це – найважливіший етап адаптації на новому місці. Він формує перше враження про підприємство, його процеси й корпоративну культуру та впливає на рішення фахівця продовжити співпрацю.

Упродовж виступу Світлана Миколаївна акцентувала увагу здобувачів на практичних аспектах тих теоретичних проблем (витрати на бізнес, ринок праці, управлінська діяльність), які вивчають студенти в рамках загальноекономічних дисциплін, таких як «Економічна теорія», «Мікроекономіка», «Управлінська діяльність», «Маркетинг» тощо. Позитивним моментом лекції-дискусії стало активне обговорення проблематики. Здобувачі мали можливість ставити запитання й отримували на них вичерпні та ґрунтовні відповіді. Гостьова лекція відбулася в творчій і дружній атмосфері, а надана інформація зацікавила здобувачів, які відчули важливість і перспективність обраної професії.

 

Ірина Дашко,

к.е.н., доцентка кафедри управління персоналом і маркетингу

 

Схожі новини