Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На історичному факультеті продовжують плідну співпрацю зі школами

На історичному факультеті продовжують плідну співпрацю зі школами

На історичному факультеті продовжують плідну співпрацю зі школами
01.11.2022 09:00 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Історії та міжнародних відносин ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет історичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування зустріч співпраця заклад загальної середньої освіти

Двадцять сьомого жовтня представники й представниці історичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) у форматі онлайн провели зустріч зі старшокласниками та старшокласницями Пологівського ліцею «Основа». Від історичного факультету в заході взяли участь заступниця декана з профорієнтаційної роботи Ірина Савченко та голова факультетської студентської ради Аліна Килимчук. Зустріч відбулася за організаційної підтримки директорки закладу загальної середньої освіти Лілії Приходько та вчительки історії Софії Тоцької.

 

Під час заходу Ірина Савченко розповіла учням й ученицям про освітні можливості, які має на сьогодні історичний факультет. Присутнім надали інформацію щодо спеціальностей і всіх освітніх програм, які на сьогодні є на факультеті: «Історія та археологія» (освітні програми: «Історія», «Історія та політика», «Діджитал-історія»), «Середня освіта» (освітня програма: «Середня освіта. Історія»), «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» (освітні програми: «Країнознавство» та «Міжнародні відносини»). Окремо акцентували увагу на знаннях і навичках, які отримують здобувачі та здобувачки освіти на кожній з освітніх програм.

Аліна Килимчук розкрила переваги студентського життя історичного факультету, наголосивши на його подієвій насиченості та відкритості для комунікацій на факультеті. До діалогу приєдналася Софія Тоцька, яка на персональних прикладах продемонструвала можливості професійної реалізації випускників/випускниць факультету. Історичному факультету подякували за інформаційно насичену цікаву подію та за можливість знайомства з університетом.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

 

Схожі новини