Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Історичний факультет продовжує співпрацю з Даремським університетом

Історичний факультет продовжує співпрацю з Даремським університетом

Історичний факультет продовжує співпрацю з Даремським університетом
01.11.2022 17:21 Все Головні новини Факультети Історичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет історичний факультет освітній процес наукова діяльність міжнародна діяльність співпраця академічна мобільність

Двадцять восьмого жовтня історичний факультет ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) взяв участь у спільному засіданні з колегами з Даремського університету (Durham University) – одного з найпрестижніших ЗВО Великої Британії, який входить у топ-100 рейтингу світових університетів QS (2023).

 

Від ЗНУ на зустрічі були присутні декан історичного факультету, професор Володимир Мільчев і завідувачки кафедр: всесвітньої історії та міжнародних відносин – доцентка Ольга Маклюк, історії України – професорка Галина Турченко, новітньої історії України – доцентка Тетяна Грушева. А також – заступники декана: з міжнародної діяльності – доцент Станіслав Черкасов, із наукової роботи – доцент Сергій Білівненко, з виховної роботи – доцент Андрій Омельченко. Історичний факультет Даремського університету представляли: декан професор Лен Скейлс, доцентка Надін В’єрманн, професорка Сара Девіс, доценти Джеймс Кораньї та Якоб Вібель. Функцію модератора зустрічі люб’язно погодився взяти на себе доцент Даремського університету Маркіян Прокопович.

Після знайомства та взаємного представлення науковці/науковиці двох університетів розглянули перспективи подальшого співробітництва у різних форматах – гостьові лекції, академічна мобільність студентства і викладацького складу, спільні наукові дослідження. Налагодженню взаємних контактів сприяли також збіги наукових інтересів, особливо – у фокусі вивчення Центральної та Східної Європи, що дозволить у майбутньому організувати спільні наукові дослідження. Також обговорювалися різні напрямки співробітництва. Зокрема, науковці й науковиці двох університетів обговорили можливість участі в найближчій перспективі студентства істфаку в тренінгу з ментального картографування й історії Центральної та Східної Європи. Такі зустрічі – яскраве свідчення того, що історичний факультет ЗНУ, попри складну ситуацію, пов’язану з військовою агресією росії проти України, продовжують професійну діяльність і відчувають підтримку від своїх колег з усього світу.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини