Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму розповіли про переваги співпраці зі службою працевлаштування ЗНУ

Факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму розповіли про переваги співпраці зі службою працевлаштування ЗНУ

Факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму розповіли про переваги співпраці зі службою працевлаштування ЗНУ
07.11.2022 13:57 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я та туризму відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування зустріч онлайн працевлаштування

Третього листопада на факультеті фізичного виховання, здоров’я, та туризму Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулась онлайн-зустріч магістрів і магістранток 2 курсу з начальницею відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галиною Микитів. Модераторка зустрічі – заступниця декана з профорієнтаційної роботи факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму, доцентка кафедри фізичної терапії та ерготерапії Олена Бессарабова.

 

Привітавши всіх, Олена Бессарабова представила начальницю відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галину Микитів, яка розповіла про відділ, яким керує, напрямки роботи, основну мету діяльності. Вона ознайомила магістрів і магістранток з організацією «Асоціація випускників ЗНУ» й запропонувала приєднатися до неї, заповнивши відповідну анкету на сайті університету за лінком:

https://signup.znu.edu.ua/index.php?r=student%2Fregistration&id_group=64

Також йшлося про рубрику «Історії успіхів випускників ЗНУ». Присутніх запросили до участі в проєкті, повідомивши про алгоритм дій. Більше інформації – за лінком:

https://www.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news/view&site_id=27&lang=ukr&category_id=12528

Галина Володимирівна зацікавила інформацією про можливість оформлення одноразової адресної грошової допомоги випускникам/випускницям закладів вищої освіти педагогічних спеціальностей, які під час працевлаштування уклали договір про відпрацювання трьох років.

Окремо акцентували увагу на діяльності служби працевлаштування, яка діє на базі відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, ознайомитися з напрямками роботи якої можна за лінком: https://web.znu.edu.ua/vakansii/page/index.html

Доповідачка зазначила, що на сторінці можна дізнатися про актуальні вакансії, ознайомитися з правилами складання резюме, а можливо, якщо магістри/магістерки вже працюють, розмістити вакансії від імені їхнього підприємства. За час зустрічі пролунали питання щодо працевлаштування й отримання одноразової допомоги педагогічними працівниками й працівницями, на які Галина Микитів надала вичерпні відповіді. Охочі дізнатися більше щодо вказаних питань можуть звернутися до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування за адресою: за адресою: вул. Жуковського, 66 б, навчальний корпус № 2, каб. 204, 209.

Тел.: (061) 289-12-96,

Е-mail: vdpp_znu@ukr.net

 

Наприкінці зустрічі Галина Володимирівна запросила приєднатися до офіційних сторінок університету в соціальних мережах:

Фейсбук: https://www.facebook.com/univerzp

Фейсбук відділу: https://www.facebook.com/vdpp.znu

Інстаграм: https://www.instagram.com/vstupnyk_znu/?hl=ua

Телеграм: https://t.me/VDPP_ZNU

YouTube: https://www.youtube.com/user/ZNUofficial/featured

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини