Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ дбають про допомогу студентству

У ЗНУ дбають про допомогу студентству

У ЗНУ дбають про допомогу студентству
11.11.2022 11:02 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет відділ виховної роботи благодійність війна допомога студентам внутрішньо переміщені особи

Керівництво та структурні підрозділи Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) докладають максимум зусиль, аби підтримати здобувачів і здобувачок освіти в складний воєнний час. Особливу увагу приділяють допомозі тим із них, хто опинився у вразливому становищі. Зокрема, за підтримки ректора ЗНУ Миколи Фролова та завдяки зусиллям колективу відділу виховної роботи під керівництвом Світлани Кондратенко, відбувається плідна співпраця з Благодійною організацією «Благодійний фонд "СВІТ. УКРАЇНА. ПОЛОГИ"».

 

Уже другий місяць поспіль ця благодійна організація надає гуманітарну допомогу студентству Запорізького національного університету та його фахових коледжів, які мають статус внутрішньо переміщеної особи. Так, у жовтні продуктові набори отримали більш ніж 400 осіб, а в листопаді – 300. Колектив університету висловловив слова глибокої вдячності благодійному фонду та особисто виконавчому директору Сергію Євстаф’єву за підтримку молоді ЗНУ, яка опинилася в скрутному становищі. Представники та представниці вишу сподіваються на подальшу співпрацю. Адже, попри всі складнощі, які випали на їхню долю, студенти й студентки ЗНУ, змушені залишити свої домівки через війну, продовжують плідно працювати. Вони прагнуть здобути необхідні знання та навички, аби в майбутньому стати висококваліфікованими фахівцями й фахівчинями та сприяти відбудові України після перемоги. На сьогодні ж у ЗНУ дбають про кожного та кожну з них.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини