Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування співпрацює з магістратурою ФСУ

Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування співпрацює з магістратурою ФСУ

Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування співпрацює з магістратурою ФСУ
11.11.2022 13:03 Все Головні новини Факультети Соціології та управління Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціології та управління відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування зустріч онлайн магістратура служба працевлаштування

Десятого листопада магістри та магістрантки другого року навчання факультету соціології та управління Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) зустрілися з начальницею відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галиною Микитів. На початку заходу заступниця декана з профорієнтаційної роботи Анна Руднєва звернулася до присутніх із нагадуванням, що університет не лише дбає про підготовку висококваліфікованих фахівців і фахівчинь, затребуваних на ринку праці, але й допомагає їм знайти перше місце роботи після завершення навчання в університеті.

 

У виступі Галини Микитів, який супроводжувався презентацією, йшлося про пріоритетні напрямки роботи її відділу та про основну мету його діяльності. Галина Володомирівна наголосила, що університет прагне підтримувати плідні взаємозв’язки з випускниками та випускницями всіх факультетів. Доповідачка розказала присутнім про організацію «Асоціація випускників ЗНУ», зокрема про мету її створення й напрямки діяльності, й запропонувала приєднатися до неї, заповнивши відповідну анкету на сайті університету за лінком:

https://signup.znu.edu.ua/index.php?r=student%2Fregistration&id_group=64

Також йшлося про рубрику «Історії успіхів випускників ЗНУ». Присутніх запросили до участі в проєкті, повідомивши про алгоритм дій, які необхідно виконати, аби розповідь про їхні кроки на шляху до побудови кар’єри з'явилась на сайті та в соцмережах вишу. Більше інформації – за лінком:

https://www.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news/view&site_id=27&lang=ukr&category_id=12528

Галина Володимирівна акцентувала увагу на діяльності служби працевлаштування, яка діє на базі відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, ознайомитися з напрямками роботи якої можна за лінком:

https://web.znu.edu.ua/vakansii/page/index.html

Доповідачка зазначила, що на сторінці можна дізнатися про актуальні вакансії, ознайомитися з правилами складання резюме, а можливо, якщо магістри/магістерки вже працюють, розмістити вакансії від імені їхнього підприємства. Пролунали й питання щодо працевлаштування та можливості продовжити навчання в аспірантурі вишу й про умови вступу до неї. На всі запитання Галина Микитів надала вичерпні відповіді, а також скинула презентацію в спільний чат, аби з нею могли ознайомитися ті слухачі та слухачки магістратури, які з об’єктивних причин не мали змогу приєднатися до zoom-конференції.

Також Галина Володимирівна наголосила, що охочі дізнатися більше щодо вказаних питань можуть звернутися до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування за адресою: за адресою: вул. Жуковського, 66 б, навчальний корпус № 2, каб. 204, 209.

Тел.: (061) 289-12-96

Е-mail: vdpp_znu@ukr.net

 

Наприкінці зустрічі Галина Володимирівна запросила приєднатися до офіційних сторінок університету в соціальних мережах:

Фейсбук: https://www.facebook.com/univerzp

Фейсбук відділу: https://www.facebook.com/vdpp.znu

Інстаграм: https://www.instagram.com/vstupnyk_znu/?hl=ua

Телеграм: https://t.me/VDPP_ZNU

YouTube: https://www.youtube.com/user/ZNUofficial/featured

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини