Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Анонси / Новини / Триває робота Волонтерського центру ЗНУ

Триває робота Волонтерського центру ЗНУ

01.12.2022 12:48

Волонтерський центр Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) на сьогодні активно підтримує внутрішньо переміщених осіб і надає допомогу тим, хто належить до таких категорій: малозабезпечені сім’ї, багатодітні родини, особи з інвалідністю першої групи, та сім’ї ВПО з дітьми до 7 років.

 

Звертаємо увагу, що в центрі відкрили онлайн-реєстрацію для ВПО, які зареєструвались не пізніше ніж 10 жовтня 2022 року, та багатодітних сімей, які зареєструвались не пізніше ніж 1 жовтня, на отримання гуманітарної допомоги, а саме – продуктових наборів та засобів гігієни. Також кожен, хто потребує підтримки, може одержати одяг, взуття , канцелярію, іграшки для дітей і посуд у Волонтерському центрі вишу, розташованому за адресою: пр. Соборний, буд. 77, навчальний корпус ЗНУ № 7 (колишня будівля ЗЦНТІ). Телефон: 063 741 2314.

Варто відзначити, що представники та представниці волонтерського руху ЗНУ налагоджують плідну взаємодію з волонтерами інших регіонів. Так, друзі центру із Заходу України надали гуманітарну допомогу для військових із Запорізького напрямку. Також у жовтні команда волонтерського центру отримала грант від американської організації «FUNDACJA ALIGHT». На ці кошти закупили та вже формують гігієнічні набори для ВПО. Серед іншого, активно триває співпраця з багатьма благодійними фондами й організаціями міста Запоріжжя й України загалом. Крім того, багато громадян і громадянок разом із Волонтерським центром ЗНУ долучились до допомоги мешканцям і мешканкам будинків, які цієї осені постраждали від російської агресії. Вони допомагають забезпечити людей необхідними речами. У ЗНУ вдячні кожному й кожній, хто не залишився байдужим до горя і дієво допомагає Запоріжжю.

 

Про новини Волонтерського центру ЗНУ можна дізнатися в соціальних мережах:

Facebook: https://www.facebook.com/help.with.znu

Instagram :https://instagram.com/help_with_znu?igshid=YmMyMTA2M2Y

Telegram: https://t.me/help_with_znu