Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізький національний університет поздоровляє з ювілеєм декана юридичного факультету Тетяну Коломоєць

Запорізький національний університет поздоровляє з ювілеєм декана юридичного факультету Тетяну Коломоєць

Запорізький національний університет поздоровляє з ювілеєм декана юридичного факультету Тетяну Коломоєць
15.11.2022 09:59 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет юридичний факультет ювілей поздоровлення

П’ятнадцятого листопада колектив юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) вітає з ювілеєм декана, докторку юридичних наук, професорку, заслужену юристку України, членкиню-кореспондентку Національної академії правових наук України Тетяну Коломоєць.

 

Сьогодні в нас є чудовий привід сказати Вам, шановна Тетяно Олександрівно, що Ви – людина великої відповідальності та важливих справ. Талант, професіоналізм, працелюбність, компетентність, енергійність – це ті якості, які зробили Вас авторитетною та поважною особистістю як у Запорізькому національному університеті, так і за його межами.

Вам як керівниці вдалося створити позитивну атмосферу на факультеті, де співробітниками/співробітницям і професорсько-викладацькому складу працювати за радість і за честь, а здобувачам і здобувачкам освіти хочеться вчитися і розвиватися в професійному плані.

Бажаємо міцного здоров’я, безмежних сил, мирного неба, плідної роботи на користь факультету й університету загалом. Зичимо успіхів у подальшій науковій діяльності, і нехай наш факультет під Вашим керівництвом продовжує процвітати та випускати високоякісних фахівців і фахівчинь.

Вітаємо з ювілейним днем народженням від імені всіх колег, учнів й учениць – від юридичного факультету та Запорізького національного університету!

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

 

Схожі новини