Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ організували чергову вступну сесію до магістратури для іноземних громадян і громадянок

Нещодавно в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) завершилася чергова сесія вступу до магістратури для іноземних громадян і громадянок. На підставі угоди між Запорізьким національним університетом і партнерською організацією «ІЛВЕ Сервіс Інтернасьональ» (ILVE International Service) 4 листопада відбулася ще одна сесія вступних випробувань на другий, магістерський, рівень вищої освіти для іноземців у дистанційному форматі. Відповідно до оновлених правил прийому 2022 року, партнерська організація забезпечила належні умови для проведення іспитів, а саме: процедуру ідентифікації вступників, контроль дотримання вимог доброчесності під час складання вступного іспиту для іноземців, відеоспостереження по периметру аудиторії.

Цього разу дев’ятеро іноземців із Королівства Марокко, які перебувають на території різних країн, – складали іспит з української мови та фахове вступне випробування. Серед них були двоє дівчат – Іслам Мтірі (країна перебування – Королівство Марокко) й Умайма Макбул (країна перебування – Італія) та семеро юнаків – Аіт Абд Мустафа, Аллауі Файсал (Німеччина), Басрі Ільяс, Ел Гоуй Абделхак (Нідерланди), Рахнауі Ваіл (Португалія) та Туту Файсал (Марокко).

Відповідальною особою за проведення іспиту в Королівстві Марокко та в інших країнах Європейського Союзу стала директорка партнерської організації «ILVE International Service» – Катерина Мазан і фахівець організації Камаль Ашір. Від ЗНУ координаторами процедури вступних іспитів були: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, проректор з науково-педагогічної роботи та технічної освіти Віктор Банах, керівник центру по роботі з іноземними студентами Карім Ель Гуессаб, завідувачка кафедри промислового та цивільного будівництва ІННІ Ірина Арутюнян і завідувачка кафедри українознавства філологічного факультету Ольга Стадніченко. Також координаційна група висловила вдячність приймальній комісії, зокрема відповідальній секретарці відбіркової комісії до магістратури Луізі Муцараєвій, за належну організацію процедури дистанційного вступу.

Наступні вступні іспити для іноземних громадян/громадянок у дистанційному форматі відбудуться найближчим часом. У Запорізькому національному університеті створені всі необхідні умови для проведення цієї процедури. Тут очікують усіх охочих іноземних громадян і громадянок, які прагнуть здобути вищу освіту європейської якості за майже ста спеціальностями.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: