Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП відомий фахівець Майкл Ларссон знайомить молодь із методикою подолання дитячої травми

На факультеті СПП відомий фахівець Майкл Ларссон знайомить молодь із методикою подолання дитячої травми

На факультеті СПП відомий фахівець Майкл Ларссон знайомить молодь із методикою подолання дитячої травми
17.11.2022 10:09 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки та психології освітній процес міжнародна діяльність онлайн лекція

П’ятнадцятого листопада на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відомий психолог Майкл Ларссон (Швеція) провів майстер-клас із травмофокусованої когнітивно-поведінкової терапії (ТФ-КПТ) для студентства спеціальності «психологія». Захід організувала кафедра психології.

 

Майкл Ларссон – психолог і психотерапевт, фахівець із клінічної психології, сертифікований тренер і супервізор із травмофокусованої когнітивно-поведінкової терапії. Він має великий досвід у роботі з травмованими дітьми, працював у спеціалізованому закладі, який надає допомогу дітям і молоді, котрі зазнали сексуального та фізичного насильства. Так, психолог розповів про особливості роботи з травмою за допомогою травмофокусованої когнітивно-поведінкової терапії. ТФ-КПТ – це доказова короткострокова модель надання психологічної допомоги дітям і підліткам. Упродовж 8-25 сесій психолог/психотерапевт чи психологиня/психотерапевтка працює з дитиною/підлітком і батьками чи опікуном/опікункою, використовуючи ТФ-КПТ. Така психологічна допомога ефективно покращує низку показників, пов’язаних із травмою.

Майкл Ларссон зазначив: «Це – привілей для мене: допомогти вам і дітям, із якими ви працюєте або працюватимете. Важливо надати необхідну психологічну допомогу, щоб на їхнє майбутнє не впливали травматизація та страх, і воно було вільним для відновлення і розбудови України». Наприкінці зустрічі лектор відповів на питання та наголосив на можливості реалізації на базі кафедри психології ЗНУ проєкту спеціалізованого навчання з ТФ-КПТ для психологів/психологинь – як для студентства, так і для практиків.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини