Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До Дня студентства розповіли у ЗНУ про важливі активності молоді

До Дня студентства розповіли у ЗНУ про важливі активності молоді

До Дня студентства розповіли у ЗНУ про важливі активності молоді
21.11.2022 11:29 Все Головні новини ЗНУ студентське самоврядування день студентства активності молоді форум серія відео

Триває публікація серії відео від голів студради ЗНУ попередніх років про цікавинки діяльності в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Проєкт презентували з нагоди Дня студентства. Ще одне відео присвятили темі активностей молоді.

 

Які проєкти організовувало студенство до війни та як отримати від університету максимум – про це розповів голова студради 2020-21 років Єгор Гуков. Йшлося у випуску, що студентське самоврядування – це можливість спробувати себе в будь-чому в ЗНУ, реалізуватись і знайти однодумців/миць. Студентське самоврядування стало дуже потужним. З'явилося багато класних ініціатив, музичні вечори. Як-от, традиція «День борщу» в університетській їдальні.  Згадали й проєкт «Зайшов нормально», метою якого є записування підкастів, певна хроніка подій того часу. Важливий і проєкт створення медіастудіїї в університеті, де можна записувати відео- та аудіоконтент, робити фотозйомки. Студентська рада змогла об'єднати навколо себе багато людей, створити два великих класичних проєкти. ТІМНАЙТ – це великий 5-годинний стрім із класною взаємодією з глядачами/ками, з інтерактивами, іграми, конкурсами, призами, подарунками. FORUM ZNU збирає всіх разом, там весело, одночасно й корисно провести час можна. Тут прокачують свої навички, знайомляться та обмінюються досвідом. В університеті все можливо, можна досягнути чого завгодно, лише треба цього хотіти і йти до своєї мети. «Масштабний, крутий проєкт, який символізує усе студентство», - так охарактеризував його Антон Назаренко, голова Студентської ради ЗНУ 2016-17 років. Саме він і розповів про організацію першого Форуму ЗНУ та еволюцію проєкту:

youtu.be/0QKV74EPXck

Нагадаємо, що голова студради 2018-2019 років Марія Пересипко розповіла в першому відео про факультетське та університетське телебачення у випуску за лінком: youtu.be/ChnVUrJjJJo

Соцмережі центру культури:

- Telegram: https://t.me/cultureznu

- Instagram: https://instagram.com/culture.znu

- YouTube: https://youtube.com/channel/UCpEQlTANDEEYmteL3WotRdw

- Facebook: https://m.facebook.com/culture.znu/

Соцмережі ЗНУ:
- Telegram: t.me/official_znu

- Facebook: fb.com/official.znu

- YouTube: bit.ly/34S9kRU

- Tik-Tok: tiktok.com/@official_znu

- Instagram: instagram.com/official_znu

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Наумова Софія

 

Схожі новини