Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті плідно співпрацюють зі школами Запорізької області

На біологічному факультеті плідно співпрацюють зі школами Запорізької області

На біологічному факультеті плідно співпрацюють зі школами Запорізької області
24.11.2022 14:14 Все Головні новини Факультети Біологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування семінар профорієнтаційна діяльність співпраця заклади загальної середньої о

Двадцять четвертого листопада на біологічному факультеті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся методичний семінар для вчителів і вчительок біології та хімії закладів середньої освіти. Під час заходу присутні змогли не лише прослухати актуальні, інформаційно насичені доповіді представників і представниць вишу, а й дізнатися більше про біологічний факультет. Усього в семінарі взяли участь близько 20 вчителів і вчительок із Запорізького, Бердянського, Пологівського районів Запорізької області.

 

На початку заходу декан біологічного факультету, професор Людмила Омельянчик привітала його учасників й учасниць. Вона відзначила, що, попри всі складнощі воєнного часу, вчені ЗНУ знаходять сили й ресурси на продовження плідної співпраці зі школами. Також Людмила Олександрівна запросила присутніх до співробітництва із факультетом, зокрема запевнила, що тут завжди раді допомогти в підготовці старшокласників/ниць до успішного вступу до закладу вищої освіти на омріяну спеціальність. Декан розповіла про особливості навчання на біологічному факультеті та перспективи працевлаштування для його випускників і випускниць.

Свої доповіді присутнім на заході презентували: доцентка Марина Корнет (виступ на тему «Німецький досвід викладання хімії»), доцентка Олена Войтович («Генетична інформація: сучасні можливості вивчення та використання») та доцент Володимир Сарабєєв («Особливості навчання за кордоном на різних освітніх рівнях під час війни»). Учасники та учасниці заходу мали змогу поставити доповідачам і доповідачкам свої запитання й отримати вичерпні відповіді. Наприкінці семінару вони подякували організаторам й організаторкам за цікавий, інформаційно насичений і дуже корисний для них захід.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини