Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентству юридичного факультету про антикорупційні цінності розповіли під час зустрічі з представниками НАБУ

Уже доброю традицією на юридичному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) стало максимальне залучення до спілкування зі студентами й студентками під час освітнього процесу юристів та юристок-практиків, серед яких – співробітники та співробітниці різних органів держави, правоохоронних і правозахисних органів, юридичних кампаній тощо. Це дозволяє їм отримати поради щодо формування своєї професійної кар’єри, поглибити рівень фахової підготовки, набути практичних компетентностей у різних галузях правозастосування.

Здобувачі та здобувачки завжди із нетерпінням очікують чергової зустрічі із професіоналом/професіоналкою й із задоволенням долучаються до діалогу, прагнуть з’ясувати «із середини» специфіку фахової діяльності в тому чи тому органі держави. Досить цікавою стала організована факультетом зустріч із старшим детективом НАБУ паном Андрієм, яка відбулася 25 листопада 2022 року. «На одному диханні» впродовж кількох годин (хоча планувалося менше години) здобувачі та здобувачки дізналися про історію формування системи антикорупційних органів України й зокрема НАБУ, модифікацію його правового статусу, що зумовлює унікальність його ролі і місця в системі суб’єктів протидії корупції. А також – про основні напрямки діяльності, моделі співпраці, зокрема й міжнародної, під час реалізації свого функціонального призначення. Особливе зацікавлення присутніх викликав запропонований спікером аналіз основних вимог, які передбачені чинним законодавством, для претендентів/ток на посаду детектива НАБУ й сформульовані гостем поради щодо підготовки до проходження тестування, співбесіди, оформлення документів для участі в конкурсі.

Не менший інтерес викликала й пропозиція долучитися до участі в інноваційних проєктах НАБУ, а саме – в «Антикорупційній школі», яка отримала міжнародне визнання як краща антикорупційна ініціатива 2022 року за версією «ЕРАС and EACN», та в Антикорупційній грі-розслідуванні «Слідство веде НАБУ», що визнана НАДС найкращим освітнім інноваційним проєктом, який поєднує інтерактивний формам та унікальний матеріал. Це дозволяє поглибити знання й набути компетентностей із викриття протиправних діянь. Юридичний факультет вдячний НАБУ за співпрацю й сподівається на її поглиблення в процесі підготовки майбутніх правників і правоохоронців/правоохорониць.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: