Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Команда економічного факультету ЗНУ перемогла в конкурсі бізнес-проєктів UNIDO/GEF Project

Команда економічного факультету ЗНУ перемогла в конкурсі бізнес-проєктів UNIDO/GEF Project

Команда економічного факультету ЗНУ перемогла в конкурсі бізнес-проєктів UNIDO/GEF Project
28.11.2022 17:02 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет економічний факультет студентська наука проєкт бізнес-школа перемога

Для Наукового товариства студентів й аспірантів економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) листопад був дуже результативним. Так, за керівництва заступника декана економічного факультету з наукової роботи Андрія Линенка студентська команда взяла участь у Бізнес-академії в рамках п’ятої хвилі Програми акселерації проєкту UNIDO/GEF Project. Вони вивчали основні аспекти управління інноваційними проєктами, розробки власного бізнес-проєкту, її фінальної презентації.

 

Капітанка студентської команди Ольга Руднік зі студентством презентувала бізнес-проєкт екологічних горщиків із соняшникового лушпиння для вирощування розсади. Він задуманий як альтернатива звичайним пластиковим горщикам і вирізняється екологічною спрямованістю та відносно невеликими витратами на його впровадження. Працювала Ольга з Ярославою Батерук, Станіславом Великоіваном, Даяною Ласинською, Анастасією Сопіною та Владиславом Тимофєєвим. Студентська команда економічного факультету за результатами оцінок журі перемогла в номінації «Найкращий молодіжний проєкт». Її нагородили сертифікатами. Усі отримали подяку за активну участь.
У планах й подальший розвиток і вдосконалення цієї розробки, участь в інших наукових заходах, здобуття необхідних знань для втілення цього проєкту в життя. Це триватиме на базі бізнес-інкубатора економічного факультету Запорізького національного університету за підтримки декана Алли Череп, яка приділяє значну увагу таким молодіжним ініціативам.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини