Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ» відбувся День відкритих дверей

У ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ» відбувся День відкритих дверей

У ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ» відбувся День відкритих дверей
30.11.2022 17:26 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет ВСП Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж день відкритих дверей підготовчі курси

Для всіх, хто розуміє перспективність технічної та економічної освіти або дизайнерської справи, мріє про яскраве студентське життя, стабільне майбутнє, ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ» (ZNU, Zaporizhzhia National University) провів далеко не перший в цьому навчальному році День відкритих дверей. Вже традиційно зустріч з гостями відбулася одночасно в online-форматі та безпосередньо в коледжі.

 

Хлопців і дівчат, а також їхніх батьків гостинно зустрічала адміністрація коледжу. Модератором online-заходу була відповідальний секретар відбіркової комісії ВСП ЗГЕФК ЗНУ Ірина Пупирєва, а її гостями, переважно – старшокласники/ці, які мешкають не в нашому місті. Безпосередньо в коледжі майбутніх студентів/ток і їхніх батьків зустрічали завідувачка економічного відділення Алла Кухтарєва, завідувачка підготовчими курсами Алла Топач, а також голови циклових комісії і викладачі/чки.

Гостям презентували фільм про Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж; а як продовження теми розповіли про історію та традиції цього славетного закладу освіти. Безумовно, головним, що цікавило вступників, були спеціальності, за якими навчають у коледжі; поради, як обрати саме свою спеціальність; як стати студентом ВСП ЗГЕФК ЗНУ і підготуватися до вступу. Сьогодні Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ запрошує абітурієнтів/ток отримати освіту за такими спеціальностями, як «Будівництво та цивільна інженерія», «Видавництво та поліграфія», «Галузеве машинобудування», «Гідроенергетика», «Маркетинг», «Облік і оподаткування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Прикладна механіка», «Теплоенергетика», а також «Фінанси, банківська справа та страхування», а підготуватися до вступу дуже допомагають курси, які діють у коледжі.

Цього разу хлопців і дівчат запросили стати слухачами 6-місячних підготовчих курсів. Приєднатися до них виявили бажання чимало відвідувачів/чок, а записатися можна було як безпосередньо на заході, так і звернувшись з понеділка по п’ятницю до завідувачки підготовчими курсами Алли Топач. На завершення гості дізналися, що всі випускники/ці коледжу мають можливість продовжити навчання за скороченим терміном у Запорізькому національному університеті, зокрема в Інженерному навчально-науковому інституті ім. Ю.М. Потебні.

Більш детальну інформацію завжди можна отримати на сайті ЗГЕФК ЗНУ https://www.zgefcznu.in.ua/

Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/zgefc.znu

Адреса коледжу: м. Запоріжжя, Правий берег, вул. Мінська, 10 (зупинка транспорту «Палац культури ЗТЗ»).

 

Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні


Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини