Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Інженерний інститут ім. Ю.М. Потебні – долучився до Міжнародної конференції «Традиції та інновації в сучасній науці та освіті в умовах викликів і загроз глобалізації»

Інженерний інститут ім. Ю.М. Потебні – долучився до Міжнародної конференції «Традиції та інновації в сучасній науці та освіті в умовах викликів і загроз глобалізації»

Інженерний інститут ім. Ю.М. Потебні – долучився до Міжнародної конференції «Традиції та інновації в сучасній науці та освіті в умовах викликів і загроз глобалізації»
01.12.2022 10:48 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Інженерний навчально-науковий інститут ім Ю М Потебні інноваційна сучасна наука умови викликів загрози глобалізації

Двадцять дев’ятого листопада відбулось відкриття Міжнародної науково-практичної конференції «Традиції та інновації в сучасній науці та освіті в умовах викликів та загроз глобалізації». Організаторами цього наукового заходу стали Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ МВД України та Інженерний навчально-науковий інституту ім. Ю.М. Потебні Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

 

Ідея такої наукової співпраці належала директорці ІННІ Наталі Метеленко та завідувачці кафедри аналітичної економіки та менеджменту Навчально-наукового інституту права та інноваційної освіти Надії Фісуненко. Як розповіла Наталя Георгіївна, оскільки «структурним підрозділом ДДУВС МВС України є Навчально-науковий інститут права та інноваційної освіти, співпраця між нашими навчально-науковими інститутами спрямована на інноваційний розвиток навчальної, наукової складових нашої діяльності; розширення горизонтів міжнародних зв’язків. Упродовж підготовки до конференції напрацьовано низку питань подальшої співпраці, а саме: академічна мобільність між університетами; обмін досвідом проходження процедур акредитації; залучення колег ДДУВС МВД до участі у пілотному проєкті розбудови дуальної освіти на економічних спеціальностях в ІННІ ім. Ю.М. Потебні та інші цікаві проєкти».

Уже не один рік Інженерний навчально-науковий інститут підтримує та розвиває тісні стосунки з відомими закладами вищої освіти Польщі та інших країн Європи. Студенти/ки ІННІ проходять практики, беруть участь у програмах академічної мобільності, отримують одночасно дипломи ЗНУ та польських вишів. Звичайно, не залишається поза увагою і наукова робота. Саме тому Наталя Метеленко запросила до участі у конференції партнерів Інституту з Республіки Польща, а саме, Вищу школу управління охороною праці в Катовіцах (WSZOP). Під час пленарного засідання від Вищої школи управління охороною праці з вітальним словом виступили проректорка зі співпраці та розвитку Анна Сікорська та фахівець із міжнародного співробітництва Олена Кощенко. За словами Наталі Георгіївни, «наші польські колеги були вражені незламністю духу українських освітян, які, незважаючи на повітряні тривоги (а вони лунали тоді практично цілий день), хвилювалися, щоб встигнути доповісти та висловити свою думку. Пленарне засідання відбулось в атмосфері професіоналізму, доброзичливості, душевної рівноваги і неймовірного ентузіазму відбудувати нову сучасну, вільну, демократичну Україну».

Голова Ради молодих вчених при МОН України Олеся Ващук закликала учасників\ць увімкнути камери і спілкуватись «обличчя в обличчя», адже це зближує аудиторію і ще більш консолідує суспільство в намаганні перемогти труднощі, темряву й ворога. До речі, цей захід є другим проєктом, який реалізовано Інженерним навчально-науковим інститутом ім. Ю.М. Потебні ЗНУ спільно з Дніпропетровським державним університетом внутрішніх справ МВС України восени 2022 р. Першим проєктом був Всеукраїнський науково-практичний семінар до дня економіста «Національна економіка та інфраструктурні проєкти», який відбувся за участі директорки ІННІ 28 вересня. Під час цього заходу Наталя Метеленко виступила з доповіддю «Стратегічні пріоритети енергетичної безпеки як визначального складника безпеки національної економіки України». І це лише початок! Науковці обох закладів вищої освіти сподіваються на подальшу плідну співпрацю між університетами в освітній, науковій і міжнародній діяльності.

programa_m__zhnarodnoyi_naukovo-praktichnoyi_konferents__yi-tradits__yi_ta___nnovats__yi_v_suchasn__j_nauts___ta_osv__t___v_umovakh_viklik__v_ta_zagroz_global__zats__yi.pdf

 

Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини