Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні інформаційники успішно оволодівають професійними навичками

Майбутні інформаційники успішно оволодівають професійними навичками

Практична підготовка як важливий і цікавий складник освітнього процесу завжди є довгоочікуваною подією для студентства факультету журналістики ОП «Інформаційно-комунікаційна справа» ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Цього року у жовтні-листопаді практику в організаціях та установах Запоріжжя та регіону пройшли здобувачі/чки вищої освіти 2 курсу денної та заочної форм навчання, 4 курсу денної та 5 курсу заочної форм. За традицією, під час настановчих конференцій їх інформували керівники/ці, завідувачка та професоркою кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Віта Березенко та доцентка кафедри Тетяна Іванюха. Йшлося про цілі, завдання практики, дати та організації-бази практик.

Базами практичної підготовки цього семестру стали найрізноманітніші установи та організації – Відділ кадрів ЗНУ, ГО «Стратегічна візія», ТРК «Алекс», Пресслужба ГУ ДСНС України в Запорізькій області, ФОП «Jays Coffee Brewers», спортивний клуб «Адреналін», ТОВ «Омега» (м. Новомосковськ Дніпропетровської обл.). У першу чергу, студентство вивчало особливості та технології, нормативно-правові засади інформаційної, комунікаційної, документознавчої діяльності організації. Так, під час дистанційної екскурсії Відділом кадрів ЗНУ, від начальниці Наталії Котляренко та її заступниці ЯниДраєвською 2 курс дізнався про основні завдання та засади діяльності цього структурного підрозділу університету, кадровий склад, головні напрямки роботи, особливості роботи з документацією тощо.

Основним завданням здобувачів/ок стало створення документаційної та  інформаційної продукції. Наприклад, у Відділі кадрів ЗНУ  вчилися опрацьовувати особові справи учасників/ць освітнього процесу, формувати базові документи,  у громадських організаціях і приватних підприємствах – створювати іміджеву та інші види інформаційної продукції, займатися проєктною діяльністю, формувати комунікаційну стратегію організації тощо.

Отож, на звітних конференціях зробили висновок, що навчальна документознавча та виробнича переддипломна практики 2 курсу й випускників/ць пройшли успішно і плідно. Факультет журналістики висловив подяку Відділу кадрів ЗНУ, а також ГО «Стратегічна візія», ТРК «Алекс», Пресслужби ГУ ДСНС України в Запорізькій області, ФОП «Jays Coffee Brewers», спортивного клубу «Адреналін», ТОВ «Омега» та сподівання на подальшу співпрацю.

Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU