Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Історичний факультет продовжує профорієнтаційну роботу

Історичний факультет продовжує профорієнтаційну роботу

Історичний факультет продовжує профорієнтаційну роботу
05.12.2022 14:05 Все Головні новини Факультети Історичний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет історичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування вступ шкільна наука

Останні дні листопада та початок грудня на історичному факультеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) присвятили плідній профорієнтаційній роботі. Двадцять восьмого листопада відбулася online-зустріч з учнівством 10-11-х класів Запорізького академічного  ліцею «Вибір». Захід організували за підтримки в.о. директора закладу Олени Іваненко та вчительки історії Яни Онаць.

 

Тридцятого листопада провели online-зустріч з учнівством 11-х класів Запорізької гімназії № 107, за організаційної підтримки заступниці директорки Альони Черьомухіної. Від історичного факультету в зустрічах брала участь заступниця декана з  профорієнтаційної роботи, доцентка Ірина Савченко.

На початку зустрічей учнівство мало змогу ознайомитися з презентацію освітнього потенціалу Запорізького національного університету. Ірина Савченко розповіла старшокласникам/цям про спеціальності та освітні програми історичного факультету, акцентуючи на привабливих для вступників можливостях кожної з них.

Активна співпраця з Запорізьким академічним ліцеєм «Вибір» другого грудня була засвідчена підписанням «Меморандуму» між цим закладом (в особі в.о. директорки Олени Іваненко) та історичним факультетом (в особі декана, професора Володимира Мільчева). Підписання такого виду  документів стає вже традиційної формою співробітництва між факультетом і ЗЗСО. Згідно з «Меморандумом», проголошується співпраця історичного факультету та Запорізького академічного ліцею «Вибір» в галузі освіти та учнівської науки. Історичному факультету подякували за цікаві зустрічі й висловили сподівання радо долучатися до співпраці!

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини