Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор ЗНУ Микола Фролов: «ЗНУ на сьогодні є провідним закладом вищої освіти на сході і півдні нашої країни»

Ректор ЗНУ Микола Фролов: «ЗНУ на сьогодні є провідним закладом вищої освіти на сході і півдні нашої країни»

Ректор ЗНУ Микола Фролов: «ЗНУ на сьогодні є провідним закладом вищої освіти на сході і півдні нашої країни»
07.12.2022 09:13 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування

Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) підготував низку відео звернень перед стартом вступу 2023. Одне з них – від ректора ЗНУ Миколи Фролова.

 

У зверненні Микола Олександрович відзначає:

-Наш університет входить до двадцяти п’яти найкращих університетів країни за всіма показниками. Ми з гордістю сьогодні говоримо про майже сторічну історію нашого університету, ми з гордість сьогодні говоримо про наші сучасні досягнення. Про те, що наш університет користується авторитетом і повагою серед молоді, свідчать результати вступної кампанії цього року. П’ять з половиною тисяч нових першокурсників прийшли до нас на навчання і на рівень бакалаврату, і на рівень магістратури. Ми готові для того, щоб надати якісні освітні послуги, ті послуги, які відповідають рівню сучасного європейського університету. Колектив викладачів нашого університету складається з поважних, авторитетних фахівців. Сто двадцять дев’ять професорів, докторів наук, більше п’ятисот кандидатів наук, доцентів щороку докладають зусилля для того, щоб надавати якісні освітні послуги. Сьогодні ми працюємо в складних умовах, в умовах широкомасштабної агресії російської федерації проти нашої країни, але наш університет жодного дня не припиняв свою роботу. Організована високоякісне навчання у дистанційному форматі. Чому в дистанційному форматі? Тому, що наш університет, наше місто сьогодні є містом на території якого відбуваються бойові дії, але завдяки якісній співпраці між нашим колективом і колективом студентства, тобто спільним нашим колективом, колективом ЗНУ, ми продовжуємо наш поступальний рух, щодо подальшого розвитку. Я вірю в те, що наш університет очікують нові перемоги, нові здобутки тому, що та якісна база для подальшої роботи, яка створена на сьогодні і матеріальна база і кадровий склад, і всі інші показники для сучасного європейського університету дають натхнення і віру в те, що наш університет буде мати широке і красиве європейське майбутнє».

Лінк на відео: https://www.youtube.com/watch?v=M5HaQBSLjpE

Детальну додаткову інформацію щодо вступу-2023 можна отримати, звернувшись до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Запорізького національного університету за адресою: 69600, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66 б, навчальний корпус № 2, каб. 204, 209. Тел.: (061) 289-12-96, (061) 289-12-86. e-mail: vdpp_znu@ukr.net

Телеграм-канал: Вступнику ЗНУ: https://t.me/VDPP_ZNU

Facebook: https://www.facebook.com/vdpp.znu

YouTube: https://www.youtube.com/user/ZNUofficial

 Графік роботи: понеділок-четвер – із 9.00 до 16.00, п’ятниця – із 9.00 до 15.00 (обідня перерва – з 12.00 до 12.45).

Олександра Юрченко   


Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини