Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет співпрацює з Кінологічним центром ГУНП у Запорізькій області

Юридичний факультет співпрацює з Кінологічним центром ГУНП у Запорізькій області

Юридичний факультет співпрацює з Кінологічним центром ГУНП у Запорізькій області
09.12.2022 12:01 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет юридичний факультет День правничої кар’єри освітній процес майбутнє працевлаштування

У рамках реалізації освітнього проєкту «День правничої професії» здобувачі та здобувачки вищої освіти зі спеціальностей 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність» юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) 8 грудня 2022 року зустрілися з інспекторкою-кінологинею Кінологічного центру Головного управління Національної поліції в Запорізькій області Тетяною Данилюк. Фахівчиня детально зупинилася на висвітленні завдань кінологічної служби, особливостей залучення собак під час проведення слідчих дій різними правоохоронними органами, характеристиці пород собак, які залучаються на службу державі.

Незважаючи на те, що зустріч проходила в онлайн-форматі, доповідачка змогла досить детально, із аналізом конкретних прикладів, використанням відеоматеріалів, охарактеризувати всю унікальність ролі інспектора/інстекторки-кінолога/кінологині в протидії злочинності, у співпраці з різними правоохоронними органами ід час розслідування кримінальних проступків й особливо в сучасних умовах на деокупованих територіях України. Зацікавленість здобувачів і здобувачок викликала професійна характеристика вимог до професії, процесу підготовки. А також – розповідь про моделі поводження з «хвостатими напарниками» й гарантії забезпечення підтримки державою собак після завершення їхньої служби в правоохоронних органах. Вражаючими є данні офіційної статистики, які підтверджують активне залучення собак до успішного розкриття кримінальних проступків у державі й особливо протягом останніх десяти місяців поточного року. Здобувачі й здобувачки змогли отримати чимало корисних професійних порад щодо побудови своєї майбутньої кар’єри й адаптації до професійного становища. Факультет вдячний Головному управлінню Національної поліції у Запорізькій області за активну співпрацю у підготовці майбутніх фахівців і фахівчинь.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

 

Схожі новини