Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Анонси / Новини / Перший проректор ЗНУ Олександр Бондар розповів про студентське самоврядування у виші

Перший проректор ЗНУ Олександр Бондар розповів про студентське самоврядування у виші

09.12.2022 12:42

На сьогодні у Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) реалізується важливий профорієнтаційний проєкт. У його рамках керівнитво вишу розповідає про ключові напрямки діяльності закладу вищої освіти. Ознайомитися з відеозверненнями можна на Youtube-каналі відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування університету. Сьогодні пропонуємо вашій увазі розповідь першого проректора Олександра Бондаря про студентське самоврядування та підтримку студентів і студенток під час дії воєнного стану.

 

Ось що говорить Олександр Григорович:

- Послідовний і всебічний студентоцентризм, соціальний захист студентства, забезпечення гарантій студентського самоврядування — це ключові вихідні засади діяльності Запорізького національного університету. Вступна компанія 2022 року була багато в чому спрямована на захист і забезпечення прав доступу до якісної вищої освіти абітурієнтів й абітурієнток пільгових категорій, перелік яких був суттєво розширений з огляду на виклики воєнного часу. Старші курси, відповідно до постанови Кабінету міністрів України № 1224 від 28 жовтня 2022 року, можуть претендувати на переведення на навчання за бюджетною формою.

Врахування думки студентства, участь його в діяльності Вченої ради університету, вчених рад факультетів, конференцій трудового колективу – це реальність Запорізького національного університету. Питання якості освіти, соціального захисту, організації наукових досліджень – усі ці та інші важливі управлінські рішення в університеті ухвалюються з врахуванням думки студентства, за безпосередньої участі студентських лідерів і лідерок. І, власне кажучи, саме тому молодь Запорізького національного університету може бути впевнена, що роки навчання в нашому виші стануть максимально насиченими, сповненими атмосферою високої академічної культури, мудрості, взаємної підтримки, довіри та добра.

 

Переглянути відео можна за лінком:

https://www.youtube.com/watch?v=8S8kkQEp-3c&t=5s

 

Владлена Ольмезова

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU