Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Молодь Економіко-правничого коледжу допомагає притулку для безхатніх тварин

Молодь Економіко-правничого коледжу допомагає притулку для безхатніх тварин

Молодь Економіко-правничого коледжу допомагає притулку для безхатніх тварин
13.12.2022 14:47 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Економіко-правничий фаховий коледж волонтерська діяльність акція добра притулок безхатніх тварин

«Дай лапу, друже!» – саме під таким гаслом відбулася акція, у якій днями взяли участь здобувачі та здобувачки освіти Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Разом із представниками й представницями Запорізької міської молодіжної ради студентська молодь завітала до місцевого притулку для безхатніх тварин.

Волонтери й волонтерки коледжу вигуляли собак і погралися з ними. Вони передали представникам і представницям притулку заздалегідь придбаний корм для тварин і ковдри для них. Від цієї поїздки й самі студенти та студентки отримали багато позитивних емоцій. Своєю чергою, керівництво притулку подякувало вишу, зазначивши, що студентство ЗНУ давно й активно допомагає безхатнім тваринам. І що зараз, під час зимової скрути, та допомога особливо на часі.


Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини