Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У рамках Тижня права, студентам Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій нагадали про їх права та обов’язки

У рамках Тижня права, студентам Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій нагадали про їх права та обов’язки

У рамках Тижня права, студентам Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій нагадали про їх права та обов’язки
15.12.2022 09:56 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Фаховий коледж бізнесу харчові технології Всеукраїнський тиждень права річниця прийняття Загальної декларації прав людини

Щороку в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень права з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини. Головним завданням Тижня є формування правової свідомості та правової культури серед здобувачів/ок освіти. Викладач правових дисциплін Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Козирод Світлана, організувала онлайн-лекцію «Права та обов’язки громадянина», де здобувачі освіти поглибили свої знання з теми прав та обов’язків людини.

 

Права людини є загальнолюдською цінністю, а рівність прав і свобод усіх людей – це найвища суспільна цінність. Під час онлайн-лекції здобувачі/ки освіти дізнались про основні принципи, що закріплені в Загальній декларації прав людини, про основні конституційні права та свободи громадян України та як саме особа може захистити свої права. За умов воєнного стану в України, особливо важливо, щоб кожна людина знала свої права, які визнані державою та суспільством. Права людини не даруються державою, а належать кожному від народження. Права людини є невід'ємним елементом особистості і нашого життя. Важливо знати не лише свої права, а й не забувати про права інших. Адже наші права закінчуються там, де починаються права інших людей!

У коледжі подякували  Козирод Світлані за змістовну та цікаву онлайн-лекцію та закликали пам’ятати, що незнання своїх прав не звільняє нас від відповідальності.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини