Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для запорізького школярства влаштували віртуальну мандрівку «сковородинівськими стежками»

Для запорізького школярства влаштували віртуальну мандрівку «сковородинівськими стежками»

Для запорізького школярства влаштували віртуальну мандрівку «сковородинівськими стежками»
15.12.2022 16:51 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет філологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування заклади загальної середньої освіти трьохсотрічний ювілей Григорія Сковороди

Питання вибору майбутньої професії в сучасному незбагненному світі є дуже складним, оскільки фахові компетенції певних напрямків не завжди задовольняють вимоги сучасного працедавця в повному обсязі. Щоб усвідомити власні можливості й нахили – потрібно дуже добре знати себе. Філософія Григорія Савовича Сковороди, особливо – ідея «сродної праці», буде дуже корисною для випускників і випускниць. Саме з такою настановою під керівництвом доценток кафедри української літератури філологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Наталії Горбач, Юлії Курилової, Валентини Ніколаєнко дванадцятого грудня школярі запорізької гімназії № 98 помандрували сковородинівськими стежками, побіжно обмірковуючи постулати його мислення, суть творчості, педагогічну майстерність.

 

Вивчаючи географічні локуси й ментальні топоси 300-річного ювіляра, учасники й учасниці вебінару змогли відчути не тільки Україну доби Бароко, а й Україну в умовах російсько-української війни, незнищенність свободи й слова, про те, як досягти внутрішньої гармонії зі світом і врешті про ймовірні шляхи до щастя, якого прагне кожна людина. Отже, говорили про філософію серця, яка виростає, формується й тримається на любові.

Щаслива та людина, яка добре усвідомлює те, чого вона прагне досягти і в чому її особиста радість. Талановитий вчитель ніколи не буде обмежувати своє учнівство рамками пізнання, а навпаки допоможе побачити різноманіття світу й відчути смак іншого життя, яке, можливо, не зовсім зрозуміле тим, хто споглядає його… Із цього якраз і починається шлях трансформацій та інновацій. «Сподіваємося, що серця учнів, учениць і педагогічного складу в цій мандрівці билися в унісон», – відзначили на філологічному факультеті.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини